Ses sisteminde bas ses çıkarken LED ışık sönüyor ve ses kalitesi düşüyor

AlperenS

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar aracımda 2 hoparlör varken, 2 hoparlör daha taktım, fakat teyp bas verirken LED ışıkları bayılıyor, ve sesi birden kötüleşiyor kapat aç yapınca düzeliyor, bu durum neden kaynaklanır yardımcı olur musunuz? Bu arada araba çalışırken de oluyor, aküden olduğunu sanmıyorum.

Tüm parçaların marka modellerini yazar mısın? Sisteme ekstra bir ışık mı bağladın?

Edison ed 520b tm teyp, 2 adet kenwood 300W 16 cm hoparlör 2 adet jamesson JS16 240W hoparlör. Araç içi ışıklandırma var ama teypten bağımsız.

Arkadaşlar aracımda 2 hoparlör varken, 2 hoparlör daha taktım, fakat teyp bas verirken LED ışıkları bayılıyor, ve sesi birden kötüleşiyor kapat aç yapınca düzeliyor, bu durum neden kaynaklanır yardımcı olur musunuz? Bu arada araba çalışırken de oluyor, aküden olduğunu sanmıyorum.

Kapasitör gereklidir.

Merhaba hocam bence probleminiz akü ile alakalı bir oto elektrikçiye gidip aküyü ölçtürmeni ve şarj dinamosunu kontrol ettirmenizi öneririm tabii bu anlattığım senaryo kablo kalitesi tesisatın düzgün çekilmiş olması her şey olması gerektiği gibi bir senaryoda geçerli.

Yeni konular

Geri
Yukarı