Sesim çok ince

Wearith

Hectopat
Arkadaşlar sesim çok ince, 13 yaşındayım ve arkadaşlarımın sesleri kalın ama benim sesim çok ince, ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bekleyebilirsiniz 1-2 yıla sesiniz oturmaya başlar. Her birey benzer yaşta gelişim göstermez, sabırlı olmak gerekiyor.

Zaten hepiniz aynı anda ergen olacaksınız diye bir dava yok.

Benim de senin gibiydi, 18 olacağım 1 ay kaldı neredeyse. Şuan sesim Uykulu Oyuncu kanalının sahibi olan Furkan Oğuzhan gibi kalın. Muhtemelen istemediğin kadar düzelir önündeki 5 yılda.

Zamanın akışına bırak düzelir.

Oyunlarda konusunca dalga geçiyorlar hep, beklemekten baska yapacak bir şey yok mu?

Benimki de kalın geliyor. Eski sesimden eser yok sanki evrim geçirdim.

Oyunlarda konusunca dalga geçiyorlar hep beklemekten baska yapacak bişey yok mu?
Ben dahil herkese yapılmıştır bu şey. Bunu yapan insanlar daha cümle kuramayan insanlar zaten. Takma kafana 1-2 yıla seninde kalınlaşacak.

Daha 13 yaşındasın. Bir şey olmaz. Ben de 8. sınıfa kadar ince sesliydim. Şu an lise 2'deyim ve sesimin kalın ve oturaklı olmasından dolayı neredeyse her törende görev alıyorum. Sen kafanı yorma, zamanla değişir sesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…