Çözüldü Seslerin bazısı hoparlörden bazısı kulaklıktan geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DalenS

Decapat
Daha fazla  
Yazdığım gibi aynı uygulamalardan bazı sesler mikrofondan bazıları bilgisayarın hoparlöründen geliyor.

Çözüm
Kulaklık girişinde sorun olacağını sanmıyorum sanırım ses ayarlarıyla alakalı mesela benim bir oyunumda ses çıkışını farklı yapmışım ama tek uygulamalarda değil bilgisayarın bildirim sesleride bilgisayardan çıkıyor.
O zaman ses düzeyi karıştırıcısıyla ilgili sorun olabilir. Bazı programların sesi kulaklığa gider diğerleri de hoparlöre.
Kulaklığınızı diğer cihazlarda test eder misiniz? Kulaklıkta veya kulaklık girişinde sorun olabilir.

Kulaklık girişinde sorun olacağını sanmıyorum sanırım ses ayarlarıyla alakalı mesela benim bir oyunumda ses çıkışını farklı yapmışım ama tek uygulamalarda değil bilgisayarın bildirim sesleride bilgisayardan çıkıyor.

O zaman ses düzeyi karıştırıcısıyla ilgili sorun olabilir. Bazı programların sesi kulaklığa gider diğerleri de hoparlöre.

Çözüm

Geri
Yukarı