Sessiz klavye önerisi 1700 TL

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam bu videoda ne diyor tam olarak?

Red browna göre daha sessiz hocam, yanlış hatırlamıyorsam membran klavyeler daha sessiz diye biliyorum.
Apex 3
Alloy Core bir de attığınız K55 membran klavyeler.(G213'ten bahsetmek istemiyorum bile kronik sorunlu klavye çünkü)
Forumda popüler olan Alloy Core. Eğer canınız membranlardan K55'i istiyorsa Corsair K55 RGB PRO XT Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu linkteki daha iyi.
hocam Apex veya Alloy Coredense K55 mi önerirsiniz? Hangi özellikleri daha iyi? Bir de tuşlar rahat sökülüyor mu temizlik için?

Son düzenleme:
Membran klavyeler hemen bozulmuyor mu hocam tüm klavyeleri membran aldım ve hep 40 50 tllik en ucuzundan hep bozuluyor içine göçüyor tuş tabii en ucuzu olduğu içindir kalitelisi vardır. Şu anki klavyede de shift + w + space olmuyor maalesef çok mağdurum yeni klavye almam gerek zıplama tuşunu bile alt tuşunda kullanıyorum mecbur shift basamıyorum
10-11 sene önce 50tlye logitech g103 aldım. Şuan onunla yazıyorum :) Kaliteli olduktan sonra hepsi uzun süre gider

Membran klavyeler genel olarak sessizdir. Attığın linklerdekilerin çoğu bu tür klavye. HP Omen Cherry marka kırmızı switch, Gamepower ise Outemu mavi switch kullanıyor. Hem Outemu hem de Cherry için ortak renkler olan mavi switchler tepkisel, nispeten sert ve en gürültülü olan tür. Kırmızı switch ise birebir zıt özelliktedir. Oldukça hassas ve en sessiz(kahverengi ve siyahtan da sessiz) olanı. Ben şahsen membran yerine kırmızı switch mekanik alırdım.

Hakkında çok araştırma yapmadığım XPG Summoner modeline de bak istersen. Cherry markasının kırmızı, mavi ve silver switchlerini kullanan üç çeşidi var. Silver(speed silver diye de geçiyor) olanı kırmızı ile çok benzer. Algılama derinliği daha az sadece.
https://www.amazon.com.tr/Corsair-CH-9226765-TR-Türkçe-Oyuncu-Klavyesi/dp/B095PW7M2R/ref=sr_1_41?crid=2XFAVHMOSL7YP&dd=G2vX6mOcDFrXScDOLk-bBw%2C%2C&keywords=klavye&qid=1696715346&refinements=p_98%3A21345978031%2Cp_90%3A20871725031%2Cp_36%3A80000-300000&rnid=13736708031&rps=1&sprefix=%2Caps%2C297&sr=8-41
hocam bu ikisi arasında hangisi sence?

Geri
Yukarı