Sessiz Klavye Önerisi

Arawn

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, daha önce açılan konuları inceledim ancak hem fiyatlardaki değişimler hem de bazı modellerin şuan mevcut olmaması dolayısıyla yeni konu açmak istedim. Maksimum 400 civarı bir bütçede kullanım amacı yazı yazmak ve öncelik sessizlik ile konfor iken hangi klavyeyi önerirsiniz acaba?
RGB, makro için tuşlar vs. önemli değil önceliğim sessiz ve fp olması.

Mesela Trust GTX 830-RW Avonn ile ilgili iyi diyen de var 2 ay sonra bozuldu diyen de var. Ürünü uzun zamandır kullanan var mı, 2 sene götürür mü acaba? Yoksa bütçeyi artırıp Hyperx Alloy Core ile Corsair K55 modellerine bakarsak ikisi arasından hangisi daha sessiz ve konforlu, ikisini de tecrübe eden var mı?

Son düzenleme:
Aşırı sessiz isterseniz Cougar Aurora S Rgb Gaming Oyuncu Klavyesi Cgr-aurora S | Trendyol
Biraz daha sesli isterseniz Razer Cynosa Lite Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ancak bu bütçede membrane ne kadar para verilir tartışılır.
Tkl Red Switch.
Tam boy Red Switch.

Aşırı sessiz isterseniz Cougar Aurora S Rgb Gaming Oyuncu Klavyesi Cgr-aurora S | Trendyol
Biraz daha sesli isterseniz Razer Cynosa Lite Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ancak bu bütçede membrane ne kadar para verilir tartışılır.
Tkl Red Switch.
Tam boy Red Switch.

Hocam geceleri belki arkadasa sıkıntı oluyordur, o yuzden membran almaktan baska caresi kalmiyor. Kendimde blue switch bir klavye kullaniyorum ve geceleri benim icinde problem oluyor mesela.

Hocam geceleri belki arkadasa sıkıntı oluyordur, o yuzden membran almaktan baska caresi kalmiyor. Kendimde Blue Switch bir klavye kullanıyorum ve geceleri benim icinde problem oluyor mesela.

O yüzden aşırı sessiz olarak Aurora s önerdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aurora s ses testi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Cynosa Lite ses testi.

kumara ses testi.

K3'de kumara gibi bir sese sahip @MisakiTaro hocamın hazırladığı Monster Pusat K3 Pro klavye incelemesine de bakabilirsiniz ses testi orada bulunmakta.

O yüzden aşırı sessiz olarak Aurora s önerdim.

Aurora s ses testi.

Cynosa Lite ses testi.

kumara ses testi.

K3'de kumara gibi bir sese sahip @MisakiTaro hocamın hazırladığı Monster Pusat K3 Pro klavye incelemesine de bakabilirsiniz ses testi orada bulunmakta.
Aurora s'i İngilizce Q olmasından dolayı elemiştim, ilk mesajda belirtmeyi unuttum. Onun dışında Cynosa Lite ile Alloy Core ve K55 gibi modelleri kıyaslarsak aradaki farka değer mi sizce arkadaşlar?
@Shuichi Tatsuo
@284223

Yeni konular

Geri
Yukarı