Sessiz klavye tavsiyesi

651899

Picopat
Merhabalar, 6 ay kadar önce sistem alırken linkteki mekanik klavyeyi almıştım. Daha önce mekanik klavye kullanmadığımdan bu kadar ses çıkardığını tahmin edemedim. Sürekli çıt çıt çıt bir süre sonra yoruyor insanı. Benim aldığım cihazla mı alakalı bilmiyorum farklı markaların farklı mekanik klavyeleri de bu kadar sesli midir? 1000 TL civarına önerebileceğiniz nispeten sessiz mekanik klavye veya normal klavye tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhabalar, 6 ay kadar önce sistem alırken linkteki mekanik klavyeyi almıştım. Daha önce mekanik klavye kullanmadığımdan bu kadar ses çıkardığını tahmin edemedim. Sürekli çıt çıt çıt bir süre sonra yoruyor insanı. Benim aldığım cihazla mı alakalı bilmiyorum farklı markaların farklı mekanik klavyeleri de bu kadar sesli midir? 1000 TL civarına önerebileceğiniz nispeten sessiz mekanik klavye veya normal klavye tavsiyelerinizi bekliyorum.
Yellow,white,red,brown switch sessizdir. Ama bütçeye göre bunu öneririm.

Amazon.com.tr Amazon Prime ile alırsanız bütçenizi fazla aşmaz.

Ben de size hot-swappable kırmızı switch klavye öneririm. Hotswappable olmasını tavsiye etmemin sebebi de switch değişiminin rahatlıkla yapılabiliyor olması ve 300 liralık bir setle Lube yaparak ekstra sessiz hale getirebiliyorsunuz benim yaptığım gibi.

Zamanında Trust Cada kullanıyordum oldukça sessiz ama hayvani bir klavye idi. Outemu(Markayı yanlış hatırlamıyorsam) Red Switchler çok sessiz. Tıklama sesim olsun çok duyulmasın diyorsan Bloody LK tactile Switch güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı