Sessiz ve RGB'li klavye önerisi

EmreTasdemir0

Femtopat
Daha fazla  
Bütçe belirlemedim ama en F/P olanı alacağım. Fazla uçmadan bir şeyler atabilirseniz sevinirim. Aradığım özellikler sessiz olması, küçük olması (numpad olmasa da olur), tuşların kaliteli olması ve mümkünse RGB olması.

Son düzenleme:
Dostum sana şöyle söyleyebilirim ki 4 yıldır bu klavyeyi kullanıyorum gece 6ya kadar falan fix bilgisayar başındayım evimiz zaten küçük, sessiz RGB mevcut ben zamanında 30TL'ye aldım şu an 60TL falan kötü olarak bakmayın vallahi ne klavyelere taş çıkartıyor A101 Piranha klavye.

Ürün bu mu ?

Evet hem çok ucuz şu ekonomik krizde hem aşırı F/P mahalle arkadaşımda aldı benim önerim ile oda 2 yıldır kullanıyor gerçekten öneriyorum. İyi geceler.

Evet hem çok ucuz şu ekonomik krizde hem aşırı F/P mahalle arkadaşımda aldı benim önerim ile oda 2 yıldır kullanıyor gerçekten öneriyorum. İyi geceler.
Evimin yakınındaki mağazada varmış. En kötü yarın gidip bunu alırım. Teşekkür ederim iyi geceler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…