Sevdiğim kişiyle kavuşamadım

Zatı Muhterem

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 11 yıl oldu tanıyalı onu. Daha çocuktuk ortaokul zamanları. Kendisi çok ilgiliydi bana karşı o kadar ki; ders dinletmeyecek kadar. Çok iyi hatırlıyorum teneffüsteyken gözlerim dolmuştu ağlayacaktım ama kendimi tutuyordum. Çünkü eski benden çok uzaktaydım. Derslerim kötüleşmişti ders dinleyemiyordum. Baktım olmuyor küs olmaktan başka bir seçenek kalmadı. Liseye geçtik o en iyi liselerden bir tanesinde ben ise onun bir tık altında okuldayım. Meğer halen beni unutmamış Twitter'dan imalı şekilde paylaşım yapıyor. Tabii ki benim evimde o zamanlar internet yok telefonum yok bilmiyorum bile varlığından. Tabii ki sonradan bu paylaşımlarını görünce ona karşı daha da bağlandım. Onun okuduğu liseye geçtim. Dedim belki yılların küslüğü son bulur eskisi gibi konuşuruz. Bir baktım yakın bir arkadaşımla çıkmaya başlamış. Öğle arası elini tutuyor sürekli mesajlaşıyor. Ne yapabilirdim ki? Gururum el vermedi bu duruma. Sessiz kaldım konuşmadım yine.

Üniversiteye geçtik. Aynı bölümü kazanmışız. O başka şehirde ben başka şehirdeyim. İstemediğim bir bölüme gittiğim için üniversite birinci sınıfta deprasyon halindeydim. Çok ağladım bunaldım. Bazen aklıma o da geldi onun için de ağladım. Sosyal medyayı hiçbir zaman kullanmadım. Çünkü kendimi yeterli görmüyordum dış görünüş olarak. Telefonum da üniversiteye geçince alınmıştı. Epey uzaktım sosyal medyada. Niye ona bir mesaj atmadım? Çünkü umutlandırıp da yarı yolda bırakmak istemedim. Ekonomik açıdan iyi değildi durumum. Kendime zor bakıyordum. Ailem de izin vermezdi büyük ihtimalle bu duruma.

2020 yılının sonuna doğru birisiyle sevgili olmuş. Stalklarken takipçilerine bakarken bir erkekle yan yana fotoğrafını gördüm. Şaşırdım epey çünkü liseden beri üniversite de dahil sevgilisi yoktu. Halen sürüyor mu bilmiyorum ayrıldılar mı bilmiyorum. Spotify listesine baktım hep unutamadım tarzında şarkılar var listesinde. Bugün listesindekileri dinlerken gözlerim doldu. Ben de isterdim keşke durumum müsait olsaydı seni sıkıca sarılıp sevip bırakmasaydım. Ama karşına çıkıp da umutlandırmak istemiyorum. Zaten yemin ettim kimseyle evlenmeyeceğim. Karşıma kimse çıkmadı 24 yaşındayım kız arkadaşım olmadı. Kimse bana seni seviyorum demedi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı