Sevdiğim kız durduk yere bana uzun süre bakarak gülümsedi

Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba konu üstte belirttiğim gibi, yemekhanede yemek yiyorduk arkadaşlarla, sevdiğim kız ön masamızda oturuyordu, arkadaşlarım gittikten sonra durduk yere arkasına dönüp yaklaşık 10 saniye kadar bana baktı ve gülümsedi, bende ona baktım gözünü hiç kaçırmadı ve o an fiziksel olarak dış görünüşümde bir sorun yoktu, onu sevdiğimi büyük ihtimal bilmiyor, daha önce hiç konuşmadım onunla, sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Bizim türklere iki gülümseme göstermeye gelmiyor yahu. Ek olarak sana karşı olan davranışları nasıl?

Hocam kız ile sadece aynı okuldayız, kendisini teneffüslerde görüyorum, daha önce yanına gitmeye karar verdim ama cesaret edemedim. Bugünde bu olay olunca, oda benim hakkımda böyle şeyler düşünüyor mu diye merak ettim. Sizce ne yapmalıyım kızla konuşmak için.

@Yaşayanölüü68 bunu sanaldan yapmak yerine keşke yüz yüze yapaydınız. Her neyse cevap verdiğinde dönüş yaparsınız.

"Merhaba" yazdım cevap verdi hocam. Yaklaşık 3 gündür konuşuyoruz ancak sorun, sanaldan ne konu açacağımı bulamıyorum. Ara tatilden sonra yanına gitmeyi düşünüyorum zaten, ama nasıl konuşacağımı ve ne diyeceğimi bilmiyorum, sizce ne yapmalıyım? Sanaldan, herhangi olumsuz bir durum yaşanmadı.

Post atarak konuşmayı başlatabilirsin ?
Reels paylaşıp reelsde çalan şarkının ne olduğunu ona sorabilir bir çeşit muabbet döndürebilirsin.
Bir yere gideceksin o yer hakkında ondan bilgi alabilirsin ?
en etkili yöntem dm den bir post atmaktır diye düşünüyorum çünkü %100 konu açar.
Mizah seviyesini attığın postlarla ölçebilir benzer postları şutlayabilirsin ?
Sad bir posta denk geldin açıklama olarak biraz mizahi yaklaşıp bir cümle kurabilirsin...

Çok fazla parametresi olan ve çok değişken bir durum.
Her şey ile ilgili konuşulabilir diye düşünüyorum. Bence bir kızla ne konuşacağını planlamak Süreğen olan bir döngüde kırılmaya takılmaya donmaya sebep olabilir diye düşünüyorum.

@Yaşayanölüü68 ilgi duyduğu konular hakkında muhabbet başlatmayı deneyebilirsin.

Daha önce onunla yüz yüze hiç konuşmadık hocam, sadece dediğim gibi sanaldan adını öğrendim, oda benim adımı biliyor ve bu günlerde günde 5-6 defa mesajlaşıyoruz o kadar.
Post atarak konuşmayı başlatabilirsin?
Reels paylaşıp Reels'de çalan şarkının ne olduğunu ona sorabilir bir çeşit muabbet döndürebilirsin.
Bir yere gideceksin o yer hakkında ondan bilgi alabilirsin?
En etkili yöntem DM'den bir post atmaktır diye düşünüyorum çünkü %100 konu açar.
Mizah seviyesini attığın postlarla ölçebilir benzer postları şutlayabilirsin?
Sad bir posta denk geldin açıklama olarak biraz mizahi yaklaşıp bir cümle kurabilirsin...

Çok fazla parametresi olan ve çok değişken bir durum.
Her şey ile ilgili konuşulabilir diye düşünüyorum. Bence bir kızla ne konuşacağını planlamak süreğen olan bir döngüde kırılmaya takılmaya donmaya sebep olabilir diye düşünüyorum.

Sanaldan bir şekilde konuşmayı başardım hocam ,mesajlarıma cevap veriyor ,yanına gitmeyi düşünüyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum, yardım eder misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı