Sevdiğim kız ve mesajı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yiğit'i infaz et (!)

Tek atımlık kurşun konusuna katılmıyorum ama genel olarak doğru.

Bence çok bir şey olmamış sen abartmışsın seni seviyor mu bilemem ama arkadaşınla gülüşmesinde bir sorun göremedim tabii kıskanabilirsin çok normal bende kıskanırdım ama öyle ahım şahım bir şey yok yani.

Merhabalar,
27 yaşındayım. Bir abin olarak şunu diyebilirim, şu kızlara gerçekten prim verme, zamanında yaptığım en büyük hataydı. Gerçekten pişmanım, çok üzüldüm. Çok ağladım ama inan değmiyor. Seni istemiyor mu, sil gitsin. Kendini kullandırma, bu kızlara kendini oyuncak yapma. Kendilerini bir şey sanıyorlar sonra, daha çok genç adamsın. Önüne türlü türlü kısmetler çıkar, boş ver gitsin. Evet, kolay unutulmaz. Anımsarsın ama zamanla unutursun.

Çok doğru yazmışsınız gerçekten.

Kızı hala seviyorsun anladığım kadarıyla kızın arkadaşlarından arkadaş olduğun varsa onlarla konuşmayı dene kızların attığı bu tarz mesajları kızlar daha iyi anlıyor bazen, ne demek istediğini Kızın arkadaşı olmasına gerek yok soracağın kişinin ama bazen kız görüşü almak gerekiyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…