Sevdiğim kıza açılmalı mıyım?

Teşekkürler zaten artık farklı şeyleri düşünüyorum derslerime çalışıyorum bu Cuma sınav var fln sonra 1 hafta boş yazılı fln artık yok o işler bende olursa lisede 9-10'da denerim belki ama niyetim pek yok

Kadın muhabbeti sıkar sen kendi kafana göre takıl ders çalış oyun oyna erkeklerle takıl nörecen kadınları.

Reis, girme bak bu işlere reddedilirsen 2-3 ay'dan önce toparlayamazsın cidden çok seviyorsan. Seneye de sınavın var zaten devam et böyle arkadaşlığa bence.

Haklısınız hocam inanılmaz derece haklısınız...
Kadın muhabbeti sıkar sen kendi kafana göre takıl ders çalış oyun oyna erkeklerle takıl nörecen kadınları.
Hocam Kayserilisiniz galiba haklısınız daha erken gibi biraz ama lise üniversite için biraz tecrübe fena olmaz diye düşünüyorum yani çünkü yaş küçükken daha rahat unutulur tecrübe ile daha rahat ya da daha az depresif kurtulabilirim diye düşünüyorum.
Okuldan ayrılma durumum olursa söylerim muhtemelen kabul ederse konuşmaya devam ederiz etmesse Allah'a emanet hayata devam etmeyi düşünüyorum

Son düzenleme:
Karar senin reis, reddedilirsen veya ayrıldığınızda çok takma daha nice sevgililerin olur unutma.

Teşekkürler hocalarım başka görüşü olan?

Aşk değil bu.
Ergenlik hormonların çıkmaya başlamış.
Heves bu sadece, veya abazalık artık hangisi olduğunu sen bilirsin

Şu yaşta aşk falanda olmaz, sevgili işi 4 ay bile sürmez öğretmenlerden teki duyduğu saniye mezardaki akrabalarınıza kadar haber yollarlar ve büyük ihtimalle çok sağlam azar yersiniz öğretmenlerden.
Katı ve insafsız öğretmenler ise disipline bile yollanabilirsiniz, benim zamanımda olmuştu.

Bak kanka bende 7'e gidiyorum ama hiç sevgili yapmadım yapma ihtiyacında yok 2 veya 3 sağlam arkadaşım var onlar bana yetiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…