Sevdiğim kıza açılmalı mıyım?

Ahmed.arif

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx6600 Ekran Kartı
Ryzen 5 5500 İşlemci
A320M-C R2.0 Anakart
16GB Corsair Ram
Lise son sınıfım, bahsi geçen kızla aramız gayet iyi. Okul korosunda beraber 3 yıldır ben bağlama çalarım o türkü söyler sohbetlerimiz gayet güzel geçer. Geçen 2 sene boyunca içimde böyle bir his yoktu ama bu birkaç aydır gerçekten fazlaca bir yakınlık ve sevgi duyuyorum. Her şeyi ile bir farklı geliyor. Ama içimdekini içimde yaşamaya devam ettirmek veya açılmak konusunda gerçekten çok kararsızım. Çünkü en son birine açıldığımda aldığım cevap olumlu olmamıştı. Yaşamış görmüş veya herhangi bir fikrini belirtmek isteyen abilerim kardeşlerim yardımcı olurlarsa memnuniyet duyarım.

Yavaş yavaş konuşmayı arttir baktın kız olumlu davranıyor o zaman dışarıda bir yere davet et.

2 ya da 3 günde bir akşam bir ya da iki saat kadar konuşuyoruz genelde okuldan derslerden falan. Bir de son sınıf olduğumuz için bu üniversite sınavı meselesi var aslında biraz da o durumdan dolayı kararsızım. Hedefleri olan ve kendini şu sıralar hedeflerine adamış olan bir kız. Dışarı davet etme durumu da benim için sanırım açılmaktan daha da zorlanacağım bir durum. Nedense böyle durumlarda çekiniyorum.

@Ahmed.arif bir şey kaybetmezsin baktın kız ters yaptı zaten bir daha görmeyeceksin ki emin ol bu taktik red yemekten daha iyi.

Ters yapacağını sanmıyorum ama muhtemelen kabul etmeyecektir. Zaten dışarıda bir yerde buluşma teklif etmem muhtemelen direk niyetimi açıkca belli eder.

@Ahmed.arif niyetini belli etmen daha iyi. Baktın olmuyor böyle aylak aylak hoslanmazsin yoluna devam edersin

Çabuk vazgeçebilen biri değilim hocam. Niyetini belli etse bile bendeki hissin gitmesi bayağı zaman alıyor. Yani aylak aylak dolaşmaya devam ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı