Sevdiğim kızı unutamıyorum, ne yapmalıyım?

mertkaradag

Decapat
Benimle eskiden çok samimi olup, sonradan başkalarıyla tanışıp, çoğu zaman beni hiç umursamayıp, sadece ihtiyacı olduğunda yazan kız arkadaşımla nasıl tekrar eskisi gibi olabiliriz? İçimde kalan duygular olduğu için unutamıyorum. Beni anlayan arkadaşlar yazarsa mutlu olurum çünkü birçok arkadaşıma sorduğumda "boş ver, devam et, başkası ile daha mutlu olursun" tarzı şeyler söylediler fakat ben o kız ile tekrar eskisi gibi olmak istiyorum.

Sadece ihtiyacı olduğunda yazan bir insanla neden arkadaş olmak istiyorsun? Biraz kendine saygın olsun yeni arkadaşlar bulmaya çalış.

Sadece ihtiyacı olduğunda yazan bir insanla neden arkadaş olmak istiyorsun? Biraz kendine saygın olsun yeni arkadaşlar bulmaya çalış.
Olmuyor hocam, denedim ama olmuyor. Şu an o kız açığa geçti ve berbat hâlde. Ben onun yanında olmak istiyorum, ona destek çıkmak istiyorum, tekrar olalım istiyorum.

O kızı unutamazsın, onun peşindesin. Hata yaptığının farkına varınca bırakırsın, kızın peşinden koşmaya devam et. Belki tecrübe kazanırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı