Sevdiğim kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım?

TheWylde

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu kızı 3 senedir seviyorum 3 Z
3 senedir ayni apartmanda kalıyoruz ve okullarımız yan yana. Ben ona aşık oldum ama onun bana olup olmadığını bilmiyorum. Sadece şunları biliyorum;
Konuşurken yüzüme bakmıyor göz teması kurmuyor.
Yüzü hafifte olsa kızarıyor.
Utanıyor çekiniyor.
Sizce benden hoşlanıyor mu? Tavsiyeleriniz nedir? Arkadaşım olduğu için onu incitmek istemiyorum. Ailelerimiz yakın arkadaş çok büyük sıkıntı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seni arkadaşı olarak görüyordur 3 senedir bir şeyler hissettirmediysen öyledir yani. Öyle seler sular gibi aşığım demiyorsan bırak böyle devam et 1 tanede fazladan arkadaşın olsun zor zamanında dertleşeceğin kız arkadaşın olur ailelerinizde yakın arkadaşmış aynı ortamda bulunmaktan falan kaçarsın yani o kızla çıksan bile ayrıldığında veya red yediğinde her şey berbat olur.

Seni arkadaşı olarak görüyordur 3 senedir bir şeyler hissettirmediysen öyledir yani. Öyle seler sular gibi aşığım demiyorsan bırak böyle devam et 1 tanede fazladan arkadaşın olsun zor zamanında dertleşeceğin kız arkadaşın olur ailelerinizde yakın arkadaşmış aynı ortamda bulunmaktan falan kaçarsın yani o kızla çıksan bile ayrıldığında veya red yediğinde her şey berbat olur.

Kızların çoğu zaten bir anda ısınıp bir anda soguyor ondan hoslanmasa bile bir anda karlı goruyorsa yüz verebilir ama bu sürede sevgilisi olduysa haklisin. Son kısımda doğru bence biraz flortlesmesi lazım kız terslerse de şakasına yapıyorum falan de geç.

Geri
Yukarı