Sevdiğim kızın sevgilisi var

Herkes dalga geçmiş ama bu böyle gidecek, kalbin kırılacak, üzüleceksin. Sana değer vermeyen biri için üzülme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes yaşın küçük mü diye sormuş ama kimse profiline girip yaşına bakmayı akıl edememiş

Belki yalandan yazmıştır ama 21 yaşında birisi ile konuştuğumuzu düşünelim.

Herkes yaşın küçük mü diye sormuş ama kimse profiline girip yaşına bakmayı akıl edememiş

Bir sen akıllısın herhalde? Bunun keza yaş ile alakası yok tecrübe meselesi. Olaya bakış açısı çok çocukça o yüzden 21 yaşında olsa bile fark etmez.

Bir sen akıllısın herhalde? Bunun keza yaş ile alakası yok tecrübe meselesi. Olaya bakış açısı çok çocukça o yüzden 21 yaşında olsa bile fark etmez.
Herkes 12 yaşında mısın yaşınız küçük olduğu için gibi şeyler söylemiş. Onlar bakmamış bir sen bakmışsın.

Eyvallah reis bayağı zaman oldu ben hallettim o mevzuyu dınlemek ıstersen iletişim adresi bırak
12 yaşında mısınız?
Reis ben o mevzuyu kapatalı çok oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…