Sevdiğim kızla konuşurken konuyu hep ben açıyorum

Abi benim tam olarak merakımın tam anlamını yaptığın için öncelikle sana çok teşekkür ederim ya biliyorum bunun sonu iyi de kötü de bitebilir ha diyelim sevgili olduk senin ki gibi bir ayrılığım olsa bile denemek istiyorum çünkü o acıyı anlıyım ki bir daha başıma gelmesin sonuçta bir şey bir kişi anlattığında anlayamazsın onu yaşaman gerek bu arada bu yazıya zaman ayırdığın için çok teşekkür ederim.

@Weqezy dostum sana bir şey söylemeliyim, evet denemelisin. Eğer denemezsen sürekli için içini kemirecek, eğer kötü sonuçlanırsa sende benim gibi dersini alıp oturacaksın ve akıllanıp bir daha böyle bir hata yapamayacaksın, eğer iyi sonuçlanırsa ne mutlu sana, umarım iyi sonuçlanır .

Başına bir daha elbet gelir reddedilirsin ayrılırsın sevdiklerini kaybedersin. Ama önemli olan kendini parçalamadan hayata düzgünce devam edebilmek, dik durabilrmek. Bir atasözümüz var bilir misin bilmem: İnsanın başına ne geliyorsa ya merakten ya .... . Neyse. Denemekten zarar gelmez ama bu zaten olacak bir şey erkenden olsun diye zorlarsan sonucu kötü olabilir onu demek istedim.

Gerçt.

Gerçekten içim içimi kemiriyor daha önce Red yedim ama bunu da tatmak istiyorum gerçekten.

@Weqezy sütten dilinin yanması gerekiyor, o zaman akıllanacaksın ve için içini kemiremeyecek .

7 Aydır tanışıyoruz, açıldım ona hatta, bugüne kadar hiç yazmadı, tam yazacakken şarjı bitiyor galiba.
Aklıma geldi. Benim açıldığım eleman ise 2.5 yıl sonra tekrar yazdı. Büyük ihtimal envanter kontrolü yapmak için yazdı.

Ayrıl.
@The Anorak daha iyi bir onerin varsa sen soyle.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…