Sevdiğim Kızla Tartıştım

İlişkiden daha önemli sorunlarım olduğunu biliyorum ve bu yüzden kendime ayırdığım vakti ve kıza ayırdığım vakti birbirinden ayırıyorum ve ikisine de ayrı ayrı çabalıyorum ancak kilomdan kurtulunca onunla beraber olmak istiyorum. Yani sevdiğim kızı sadece tipi için felan sevdiğimi düşünmeniz çok normal ama cidden kafa yapısı olarak çok uyuyoruz hobilerimiz benzer okumaya ve müziğe düşkünüz ayrıca çok iyi bir geçmişim olan birisi. Yani şimdiye kadar 3 kere aşık oldum ve hiç sevgili yapmadım bu kız çok farklı. Tabi siz benden büyük birisisiniz muhtamelen ve dediklerim sıradan bir ergenin "ben bu kızı çok seviyorum" diyip daha güzel bir kızı bulunca sevdiği kızı bırakması gibi gelebilir ama iş öyle değil.
Sonradan anlayacaksın, o kızın aslında gram değeri yokmuş; birbirimize hiç uyumlu değilmişiz, ben körmüşüm. Bu yaşta böyle işlerle uğraşırsan kendini geliştirip ileride daha iyi bir insan olma fırsatını tepersin.

Sonradan anlayacaksın, o kızın aslında gram değeri yokmuş; birbirimize hiç uyumlu değilmişiz, ben körmüşüm. Bu yaşta böyle işlerle uğraşırsan kendini geliştirip ileride daha iyi bir insan olma fırsatını tepersin.
Bu konuda size hak verebilirim ki şuan içinde bulunduğum çöküş -çöküşün sadece kız ile olan sorunlarım olmadığını belirteyim- bana hayatın ne kadar kısa olduğunu hatırlattı. Hayatın ne kadar kısa olduğunu öğrenen birisi ya anı yaşar ya da anı değerlendirir. Ben şimdiye kadar hep anı yaşadım ve 2-3 gün önce bunun bir pişmanlık olduğunu farkettim. İlişki kendini geliştirmeye engel mi sorusuna ben hep hayır demişimdir ama galiba artık farklı düşünüyorum. Hayat bir kız için duraksamak için fazla kısa...

Kıza verdiğin tepkilerde aynı şekil zaten. Bazen hatayı kızda aramak yerine kendinde aramalısın. Hatta bunu dediğim için kızgın atılabilir ama aşırı kiloya sahip olman bunun sebeplerinden biri.

Geri
Yukarı