Sevgiliye doğum günü hediyesi olarak ne alınır?

Egens

Decapat
Daha fazla  
Kız arkadaşımın 1 Mayıs'ta doğum günü var. Yaklaşık 5 aydır sevgiliyiz zaten. Sizce ne hediye alabilirim? 14 Şubat'ta bir tişört almıştımd a geç gelmişti mart gibi vermiştim. Şimdi aklımda couple tişört ve telefon kılıfı almak var. Ayrıca küçük bir pasta alırım diye düşünüyorum ama yetersiz gelir diye korkuyorum biraz. Maddi olarak çok fazla bütçem yok. Bu saydıklarım sizce yeterli olur mu, siz ne önerirsiniz?

2 kişi için yan yana birleştirince kalp olan bileklikler falan var onlardan alabilirsin.

hocam yetersiz gelir diye korkuyorum hani kızı memnun etmezse yada onun aldığı hediyeden falan daha alçak seviyede kalırsa falan belki kafamda fazla büyütüyorumdur
o ne aldı?

onunkinden 13 gün sonra hocam. O 1 mayıs ben 14
Yok hocam onu sormadım. Onun aldığı hediyeden alçak seviyede olursa demişsiniz ya. O ne hediye aldı demek istedim?

h
Yok hocam onu sormadım. Onun aldığı hediyeden alçak seviyede olursa demişsiniz ya. O ne hediye aldı demek istedim?
hocam pardon yanlış yazmışım. alacağı yazacaktım kusura bakmayın

h

hocam pardon yanlış yazmışım. alacağı yazacaktım kusura bakmayın
Hocam haddime değil ama böyle şeylere takılmayın bence. Alacağın hediye ucuz ya da ne bileyim iyi bir şey değil diye bunu sorun edecek biriyse zaten siz alın yani o hediyeleri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…