Sevgiliyle el ele tutuşmak

Hayatında annesi haricinde başka kadın/kız eli değmemiş bilge technopatçılarımızın harika öğütler verdiği çok faydalı konu. Bence siz şu kızı bir eve atın, gerisi çözülür.

Dostum ben boşuna o kadar Doki Doki- oynamadım...

İlk adımı yaparsan devamı geliyor. Zamanla gelişir temas. İlk el ele başlar sonrası artık size kalmış. Benim böyle oldu.

Öyle. Bir forum ile insan hayatını yönlendirmemeli. Aldığımız bilgi yüzeysel. Konuyu tam anlamıyla bilmediğimiz için alınan karar kötü olur. Hem hayat bizim değil, konuyu açan arkadaşın.

Arkadaşın anlatması hata (kız arkadaşı burayı duysa/görse kızın yüzüne bakamaz bir daha), verilen cevaplar ayrı hata. Bir kere biri ile ilk temas öyle önceden planlı olmaz, gidem şunu azıcık elleyeyim diye kafada plan kurulmaz, o an öyle gerekir temas olur kaldı ki madem planlı gidilecek o anda yaşanacak her durum için ayrı bir plan olmalı. Kızın verdiği tepkiye, çevrenin durumuna, havaya, yağmura vs. her şeye bağlı bir durum. Bilemiyorum belki ben çok eskide kaldım belki zaman artık çok hızlı akıyor ama her şeyin bir yeri ve zamanı var zaten o yer ve zaman gelince olaylar kendiliğinden olur.

Yani soru kızın nasıl elini tutarım mı? Eğer öyleyse tutma boşver. Bir de kıvırma en fazla sarıldım falan demişsin. Saçmalamışsın resmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…