Sevilen kız için ne yapılmalıdır?

563834

Centipat
Ben bir kızı seviyorum, onu tanıyan bir arkadaşıma gidip konuşmasını söyledim kız ilişki istemediğini söyledi ertesi gün ise benim adımı, kim olduğumu falan sormuş, bundan sonra kız ile hep bakışıyorduk, ama kız hakkında ne zaman olumlu düşünmeye başlarsam onu bir erkekle görüyorum. Bugün ise şöyle oldu arkadaşlarımdan birine sana bir soru sorabilir miyim dedi arkadaşım bir şey demeyince şöyle dedi Ahmet hanginiz dedi ve benim arkadaşım sırf sigma erkek olmak için hayır dedi. Sonra biz çardakta otururken kızı bana bakarken gördüm 1-2 kere, ondan uzaklaşamıyorum bir ilişkimiz olsa da çok sağlıklı bir ilişki olmayacak gibi çünkü her zaman yanında erkekler oluyor ne yapacağımı bilmiyorum. Kız arada ilgi gösteriyormuş gibi yapsa da yanında hep erkekler var Instagram'dan takip attım hiçbir şey yapmadı, hesabını kapattı (engellemediğinden eminim), şahsen benim sevgilim veya sevdiğim olunca beni seven kişiyi pek takmam diye düşünüyorum. Yani kızın sevgilisi veya sevdiği olduğunu düşünmüyorum, Ahmet'in ben olduğumu bilmesine rağmen bunu soruyor. Cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orta okulda mı okuyorsun ? Neden arkadaşını gönderiyorsun ? Arkadaşına rica etseydin aynı ortama getirseydi kendin tanışıp kaynasaydın ya! Gerçi teklif mevzusu zaten baştan aşağıya saçmalık. Neden ret yemiş olma ihtimallerini sayayım senin için, birincisi seni beğenmemiştir, ikincisi arkadaşını gönderdiğin için özgüvensiz bulmuştur, üçüncüsü seni tanımıyordur (ret etmesi gayet normal o zaman) Bana sorarsan sıfırdan başlangıç yap, git sohbet muhabbet kurmaya çalış, eğer gönlü varsa konuşur senin ile, eğer yoksa tersler. Zaten başta büyük hata yapıp batırmışsın, bundan sonra battı balık yan gider git muhabbet kurmaya çalış. (Tekrar teklif mevzusuna da girme) Naçizane önerim budur.

Lise 3. Sınıfım usta,aslında dediğin gibi sıfırdan başlamalıyım ama kızı hep farklı erkekler ile görüyorum ve bu beni üzüyor.

Üzülecek bir şey yok kız senin sevgilin değil karın değil. Mutfak dağınıksa oturduğun yerden temizleyemezsin, önce içeriye girmelisin.

Geri
Yukarı