Sevmediğim kategori klasikleri

Caspianlake

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bakü
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 12400F - Asus Dual Mini RTX 3060 Ti - 2x8GB Kingston Fury Beast 3200mhz - Samsung 980 1TB - Corsair HX750 80+ Platinum - MSI H610M-B - Corsair 4000D - ID SE 214 XT - Dell S2721DGFA.
Bilgisayar toplama:

Alıcı

- İlla itopya/vatan
- Celeron G6900 fazla ısınır bence o yüzden 720mm çift radyator sıvı soğutma seçtim.
- 1200W PSU RX 6400'ü besler mi?
- Hocam sistemi "dengeli" yapmak istedim. (anakarta 7000 TL, ekran kartına 6000 TL)

önerenler

- Ben memnunum demek ki iyi.
- 23 mesaj.
- Hocam şu sistem iyidir (Trendyol sistem gösterir)
- Bilgisayar toplamada kim ilk linkleri atacak olimpiyatları.
- Hocam PSU şöyle olur (rastgele, ne bir incelemesi olan ne olduğu bilinmeyen PSU)
(Hayır Turbox Izoly kırmızı fan PSU da değil, güya kağıt üzerinde idare eden, aslında saatli bomba olan PSU lar)
- Markanin bir modeli iyi demek ki kalan 427 modeli de iyi zihniyeti.

Telefon:
- iPhone.
- iPhone.
- iPhone.
- iPhone...
(...Artı 393 satır)

Monitör:
VA panel önerip smearingden haberi olmayanlar.
Samsung monitör önerenler.
Sende RTX 4090 mı var? Tamam sana 500Hz 1080p monitör. QHD mi? O nedir?

Önerenler: "Hocam bütçe biraz daha artarsa..." (5000 lira daha pahalı sistem önerir).

-Evde otururken canı sıkılan modların attığı saçma uyarılar ve banlar. En klasiğimiz bu.
-Kendi memnun diye bilinçsizce Rampage, Game Booster öneren bütün gün kola içen fan boylar.
-Ne amaçla kullanıldığını bilmeyen ve sürekli VA + TN panel önerenler.
-Önerdiğimiz ürüne bilmeden tekniksel yorum yazıp sonra onun yanlış yazdığını kanıtlamak için onlarca kaynak ve mesaj çılgınlığı. (Kanayan yaramız.)

İçinde korsan geçen herhangi bir konu:

- Korsana destek vermiyoruz.
+ Korsan varsa destek yok.
- Korsan olmaz.
+ Korsan korsan korsan.
- Satın alın öyle gelin.

Gibi 150321421 tane mesaj.

Bedava oynayabilecekken niye satın alayım.
Gibi mesajlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…