SFC/SCANNOW Komut Sonuçları

Batuhan Yavuz

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar,

Yeni format attığım bilgisayarıma gerekli driverları kurmuş bulunmaktayım. Birkaç tane hatayla karşılaştım (bildirim ekranında mesaj kutucuğu göstermesine rağmen hiç bir sonuç çıkmaması) sistemi yeni sıfırdan kurduğum için temiz olduğundan eminim ve ufak bi tarama yaptım, çıkan sonuçlar bu şekilde. Sizce bu sonuçlar normal mi? Tekrar mı temiz kurulum yapmam gerekli?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bozuk dosyaların onarıldığını söylüyor. Detay için log kaydına bakabilirsin. Kullandığın ISO hangisi? Microsoft'un kendi sitesinden orijinal ISO indirmelisin.

CMD'yi tekrar yönetici olarak açın ve şu komutu yazın:Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth sonra bu komutu yazdıktan sonra belirli bir süre sonra tarama bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatın çözülecektir.

Bozuk dosyaların onarıldığını söylüyor. Detay için log kaydına bakabilirsin. Kullandığın ISO hangisi? Microsoft'un kendi sitesinden orijinal ISO indirmelisin.
Technopat'da bulunan eski bir iso dosyasını indirmiştim 1 yıl önce şuan Microsoft'un orjinal iso dosyasını indirip tekrar sıfırdan kurmaya karar verdim teşekkür ederim :)

CMD'yi tekrar yönetici olarak açın ve şu komutu yazın :Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth sonra bu komutu yazdıktan sonra belirli bir süre sonra tarama bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatın çözülecektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı