Shadow Fight 2 yer altı bugu

İşletim sistemi
Android

Lanetli

Centipat
Daha fazla  
Biraz eski bir konu biliyorum fakat Shadow fight 2 çok sardı. Her neyse. Ben hileli sürümleri vs. eski telefonumdan çok oynardım ve böyle bir sorunla hiç karşılaşmamıştım. Her dövüş sonunda SS'lerde gördüğünüz gibi yanardağ sürekli aynı repliği söylüyor ve hikayeyi görmemi engelliyor.

Not: Orijinal sürümde de aynısı oluyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230805_133022_Shadow Fight 2.jpg
    Screenshot_20230805_133022_Shadow Fight 2.jpg
    167,4 KB · Görüntüleme: 96
  • Screenshot_20230805_133030_Shadow Fight 2.jpg
    Screenshot_20230805_133030_Shadow Fight 2.jpg
    153,9 KB · Görüntüleme: 81
Biraz eski bir konu biliyorum fakat Shadow fight 2 çok sardı. Her neyse. Ben hileli sürümleri vs. eski telefonumdan çok oynardım ve böyle bir sorunla hiç karşılaşmamıştım. Her dövüş sonunda SS'lerde gördüğünüz gibi yanardağ sürekli aynı repliği söylüyor ve hikayeyi görmemi engelliyor.

Silip yeniden yükledin mi?

İnternetiniz güvenli internette ise bu hatayı alıyor olabilirsiniz.

Son düzenleme:
Güvenli mod yani güvenli internette olduğunun bir görselini bana atar mısınız? Bir de bir önceki mesajı çözüldü olarak işaretlerseniz sevinirim.

Nasıl bakılacağını bilmiyorum fakat annem bağlatırken öyle bir diyalog geçmişti. +18 sitelere de girilmiyor zaten.

Evet güvenli modda. Nasıl çıkılır?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nasıl bakılacağını bilmiyorum fakat annem bağlatırken öyle bir diyalog geçmişti. +18 sitelere de girilmiyor zaten.
Linkini attım. Aynen o güvenli arama cinsellik, vahşet vb. içerikleri engelliyor. Ama bu YouTube üzerinde geçerli değildir. YouTube için YouTube'in kendi ayarlarından güvenli moda almanız gerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Linkini attım. Aynen o güvenli arama cinsellik, vahşet vb. içerikleri engelliyor. Ama bu YouTube üzerinde geçerli değildir. YouTube için YouTube'in kendi ayarlarından güvenli moda almanız gerek.
Tüm işlemleri yaptım. Fakat hala aynı sorun. Videoda da daha rahat görebilirsin.

Ilk açışımda farklı olarak kendiliğinden 150 mblik bir şey indirdi fakat değişen birşey yok.

Tüm işlemleri yaptım. Fakat hala aynı sorun. Videoda da daha rahat görebilirsin.

Ilk açışımda farklı olarak kendiliğinden 150 mblik bir şey indirdi fakat değişen birşey yok.
Video desteklemiyormuş ben söyleyeyim. Kendisi google play hesabi istiyor ve googleye girilmiyor. Sanırım bug bu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı