Shadow Play İle Masaüstünde Video Kaydetme

Arkadaşlar tekrardan hortlatıyorum ama Alt + F9 ile başlatıyorum ekran kaydını. Arada durdurup kaldığım yerden devam etmek istiyorum. Durdurma kısa yolu varmı acaba. Videoyu komple bitirip tekrar başlatmak istemiyorum.

Normalde MUX teknolojisi bulunan ve Nvidia kartı bulunan laptoplarda, bu özelliği DDOS ekranında yapılacak bir ayar sayesinde açabiliriz. Nasıl yapıldığı hakkındaki video aşağıda. 10:55'den itibaren izlerseniz çözümü görebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normalde MUX teknolojisi bulunan ve NVIDIA kartı bulunan laptoplarda, bu özelliği DDoS ekranında yapılacak bir ayar sayesinde açabiliriz. Nasıl yapıldığı hakkındaki video aşağıda. 10:55'ten itibaren izlerseniz çözümü görebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu çözümü önermiyorum arkadaşlar çünkü ekran kartlarının dönüşümlü çalışması NVIDIA'yı yormuyor, ama Intel'in entegre ekran kartını kapattığınız zaman sadece NVIDIA çalışıyor bu da ekran kartınızın ömrünü azaltır, bunun yerine gidin 3. parti yazılım yükleyin öyle kaydedin.

Yeni konular

Geri
Yukarı