Sharkbay H81 Anakarta GTX 1050 Ti Takılır mı?

Hunterants

Kilopat
Ben sürekli yüksek grafikli güncel oyunları takip eden biri olarak ekran kartımı yenilemek istiyorum. Benim şu anki ekran kartım GT 635, ben GTX 1050 Ti almak istiyorum. Ama sistemimin destekleyip desteklemediğini bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
anakart.PNG
işlemci.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
ekran kartı ve psu aldım ama benim anakartım 14 pinliymiş, psu 24 pinli olduğu için takamıyorum. 24 pinli girişi 14 pine çeviren kablo varmış onu alıp takarsam bir sıkıntı çıkar mı ?

Ben sürekli yüksek grafikli güncel oyunları takip eden biri olarak ekran kartımı yenilemek istiyorum. Benim şu anki ekran kartım GT 635, ben GTX 1050 Ti almak istiyorum. Ama sistemimin destekleyip desteklemediğini bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
Eki Görüntüle 293309Eki Görüntüle 293310

Hortlatıyorum ama aynen bu sisteme RX580 8 GB taktım... 550PSU, SSD ve RAM aldım. Hiçbir sorun yok. Anakart güç girişi 14 pin ATX 24 pin çevirici kullanmak durumunda kaldım. Kasaya sağdan ve soldan sert kroşelerle girişerek yer açtım...

Kasa gereksiz sağlam yapılmış ve hiçbir özelliği yok. Saçma sapan bölme ve çıkıntı yapmışlar. Sinirden ekran kartının balans ayarını bozduğumu düşünerek tırstım ama sorun olmadı. Bir kötü yanı anakartın DDR3 olması ve maalesef yeni bir kart, işlemci, RAM ve soğutucu alsaydım işin içinden çıkamazdım.

Dipnot ekran kartını tanıdığımdan satın aldım. Bitcoin kasılmış kart, yoksa kafayı yemedim. :)

Geri
Yukarı