Sharkoon, Bloody, Gamenote nasıl markalar?

Lejoodra1

Hectopat
Daha fazla  
700 TL civarında kulaklık arıyorum. Mikrofonunun iyi olması önemli bir etken benim için. Onun dışında, aklımda olan ve gözüme çarpan markalar var ancak pek bir yorum göremedim bunlar hakkında. Sharkoon, Bloody, Gamenote (2002D)... Bu markaları kullanan var mı, önerir misiniz? Onun dışında bu fiyat bandında hangi kulaklığı önerirsiniz?

Sharkoon almanya merkezlidir, Bloody ise A4tech'in yeni yarattığı bi marka. Bir arkadaşım Sharkoon oyuncu kulaklık almıştı herhangi bir şikayette bulunmadı ve memnun.

1. Sharkoon deyince aklıma sadece kaliteli PSU geliyor.
  2. Bloody eşittir A4Tech o da eşittir kıyamete kadar çalışan donanımlar.
  3. Gamenote forumda kullanan çok, kötü bir marka değil ama üst seviyede değil.

Bloody sadece ucuz olduğu için gölgede kalan bir marka. Aksine çok iyi de bir marka. Hatta birkaç tane oyun tarafından makrosu hile gibi olduğu için engellemiş durumda. Sharkoon ve bloody güvenilir markalar bana göre. Gamenote için yorumum yok. Bu arada sharkoon faresi sipariş ettim kullanamadım, sattım. Uzun vade için kaliteli ürünler üretiyorlar. Bir kulaklık fare vs. bakacağınızda kullanıcı yorumlarına bakmanızı öneririm. Bu ürünlerin performansı biraz değişkenlik gösterdiği için iyi markaların her ürünü kaliteli, uzun vadeli olabilir ama performansı iyi olmayabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı