Sharkoon Rush ER3 Kulaklık 99 TL!

Evet.

Konuyla alakasız ama kabloda sorun var mı senin kulaklığında? Benimkinde kabloyu spesifik bir şekilde tutmazsam ses bozuk geliyor bu yüzden yeni kulaklık almayı planlıyorum.

Alalı 2 yıl oldu hiç problem yaşamadım.

Ürünün mikrofon ve kulaklık girişi için iki Jak'ı var. Bu kulaklığı laptopta nasıl kullanabilirim?

Sanki bugün bu ürünü incelerken bir yerde okumuştum. Üstündeki düğmesi zaten tek jaklı sistemlerde iki jakı tek jaka indirmek için var. Bilmiyorum yanlış da olabilir.

bu kulaklığı 150tl ye bir yerde görmüştüm daha önce şimdi 99tl olunca kuşkulandım, adam 15tl kargoya veriyor desek 84tl buna kar vs koyuyor, vergi desek kulaklığın gelişi adama 50-60tl. 50-60tl lik kulaklık ile oyunda ses kartı olmadan ses kasılır mı bilmiyorum. Jack girişli bir kulaklık alırsam, alacağım 2. şey ucuz ama iyi bir ses kartı olur.

Dostum kulaklık 20-30TL falan asıl fiyatı. Trendyol komisyon koyuyor adam kâr koyuyor 100TL ediyor işte. Zaten çoğu ürün bu şekilde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…