Sharkoon Shar Zone H10 İnceleme

Kulaklık elime daha bugün geçti, kulaklık oyun kulaklığı ve oyunda güzel tizler veriyor. Ancak müziğe geldiğimizde, ben müziği basslı seven bir insanım ve basslar beni tatmin etmedi. Ekolayzır ayarı yapmama rağmen basslar hala aynı. Daha önce kullandığım 90 TL'lik müzik kulaklığında basslar daha iyiydi.

Rahatlığa gelecek olursak ayarı çektiğinizde çok rahat oluyor. Daha ilk gün olmasına rağmen çok rahat geldi. Ayrıca kulakları çevreleyen bir yapısı var.

Bir de kontrolcüsü var. Çok bir şeyi yok üzerinde sesi ve mikrofonu ayarlayabiliyorsunuz.

Artıları:
  • +Kulakları çevreleyen rahat bir yapısı var, rahatlık konusunda hiç bir türlü sıkıntısı yok.
  • +Kablosu örgüsüz fakat kalın ve sağlam duruyor.
  • +Mikrofonu iyi denilebilecek derecede.
  • +Bu artı sayılabilir mi bilmiyorum ama bir kontrolcüsü var :)
  • +Fiyatının 150 TL olması.

Eksileri:
  • -Müzik performansını hiç beğenmedim sadece sesi veriyor, ekolayzır ayarı çekmeme rağmen bass çok az geliyor.
  • -Mikrofon'un sesini istediğiniz gibi ayarlayamıyorsunuz. Otomatik kendi ayarlıyor, şahsen bu özelliği beğenmedim.
  • -Pedler çok yumuşak değil, ama rahatsız edecek bir seviyede de değil.

Puanlama:
Müzik: 5/10
Oyun:7/10

Fiyat:
150 TL 8/10

Fazla anlatılacak bir olayı yok kulaklığın 150 TL'ye iyi denilebilecek derecede.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı