Sharkoon SS-Coolzero-750 vs NZXT C750 vs Corsair CX750F

playwanted07

Centipat
Daha fazla  
Ürünler aşağıda, fiyattan bağımsız değerlendirirseniz sevinirim, Corsair alırsam 2. el alacağım ama onda çok cw var diyorlar, önerdiğiniz başka PSU varsa, fikirlerinizede açığım.

Sistem:
Anakart: ASUS 570-P
RAM: 32 GB 3200 MHz HyperX.
İşlemci: Ryzen 5 5600.
Kasa: Cougar s gemini.
Ekran kartı: 3070 veya 6700 XT alınacak.
Sıvı soğutma: Muhtemelen NZXT Z63 alınacak.

Sharkoon SS-coolzero-750 750W 80+ Gold modüler güç kaynağı.

Sharkoon Silent Storm 850 gold olanı kullanıyorum. 0 RPM ve silent özelliği var. Psu üzerinden sessiz çalışmasını istersen ayarlayabiliyorsun. Yük altında %87 boşta %50 yükte gücünün %97 sini kullanabiliyor. Kapasitörleri kaliteli ve fiyat performans bir PSU. Pc yi kapattıktan sonra kendini soğutmak ve gücü boşaltmak için 1 dakika kadar daha çalışıyor bu arada. Kesinlikle tavsiye ederim.

NZXT’nin de kalitesini tartışmaya gerek yok. Seasonicle aynı platformda geliştirilip, üretiliyor diye biliyorum… 10 yıl da fabrika garantisi vardı sanırım. Gayet kaliteli PSU o da. Sadece bronze ve yarı modüler.

Sharkoon Silent Storm 850 gold olanı kullanıyorum. 0 RPM ve silent özelliği var. Psu üzerinden sessiz çalışmasını istersen ayarlayabiliyorsun. Yük altında %87 boşta %50 yükte gücünün %97 sini kullanabiliyor. Kapasitörleri kaliteli ve fiyat performans bir PSU. Pc yi kapattıktan sonra kendini soğutmak ve gücü boşaltmak için 1 dakika kadar daha çalışıyor bu arada. Kesinlikle tavsiye ederim.

NZXT’nin de kalitesini tartışmaya gerek yok. Seasonicle aynı platformda geliştirilip, üretiliyor diye biliyorum… 10 yıl da fabrika garantisi vardı sanırım. Gayet kaliteli PSU o da. Sadece bronze ve yarı modüler.
Sharkoon kullanıcısı olarak siz şuan 0 Psu alsanız neyi tercih ederdiniz? Yorumunuz için ayrıyetten teşekkür ederim

C750 Bronze'un incelemesini bulamadım, SS Cool Zero'nun iç yapısını biliyorum ama detaylı inceleme yok, CX750F'in iç yapısı rakiplerine göre iyi bir yerde olsa da fiyatı çok şişirilen bir PSU.

Amazon Germany'yi beklersen kesinlikle şunu al bu bütçede:

C750 Bronze'un incelemesini bulamadım, SS Cool Zero'nun iç yapısını biliyorum ama detaylı inceleme yok, CX750F'in iç yapısı rakiplerine göre iyi bir yerde olsa da fiyatı çok şişirilen bir PSU.

Amazon Germany'yi beklersen kesinlikle şunu al bu bütçede:

Teşekkür ederim dikkate alacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı