Shift Delete Haberciliği

Makaleler
1
Daha fazla  
Başlık:

Screenshot_20180606-182732.png

İçerik:

Screenshot_20180606-182745.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Turuncu site değil mi ?

Bizim forumda da saçma sapan şeyler yazılıyor. Forum üyelerinin ne yazdığı forum sitesinden bağımsız olarak tartışılmalı.

Bu arada, Mi 8'in fiyatı açıklandı. ShiftDelete'in iddiasının aksine bizim bildiğimiz gerçek rakamlar var. Türkiye'deki resmi Xiaomi satıcısı olan Gearbest'te fiyatları dolara çevirirseniz aşağıdaki sayılar çıkıyor. Mi 8 EE dışında fiyatlar epey iyi.

• Xiaomi Mi 8 SE 6 GB RAM-64GB ROM: 2620 TL (Beyaz)
  • Xiaomi Mi 8 6GB RAM-64GB ROM: 3202 TL (Siyah)
  • Xiaomi Mi 8 6GB RAM-128GB ROM: 3524 TL (Beyaz)
  • Xiaomi Mi 8 6GB RAM-128GB ROM: 3264 TL (Siyah)
  • Xiaomi Mi 8 6GB RAM-256GB ROM: 3717 TL (Beyaz)
  • Xiaomi Mi 8 Explore Edition 8GB RAM-128GB ROM: 4227 TL

Bu arkadaşlar zaten teknoloji yayını yapmıyor arkadaşlar.

Boş beleş clickbait atıp popülist yayınlar yapıyorlar. Bundan beterini yine bunlardan büyük bir kanal yapıyor. Yok cama tekme attım, yok iPhone'u kırdım, PS4 aldık atari geldi.

Ha, kötüler mi? Klasmanlarına göre kesinlikle hayır. İzleniyorlarsa işlerini iyi yapıyorlardır. Benim dediğim, doğru bir karşılaştırma değil, bundan bahsediyorum.

Technopat, DonanımHaber gibi sitelerle aynı klasmanda yer almıyor bunlar. O yüzden bizim eleştirmemiz gereken bir durum yok. Kitlesi bile farklı o sitelerin, emin olun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı