Shopier'den ürün alınır mı?

arda5050

Femtopat
Daha fazla  
Shopier üzerinden bir dijital ürün buldum fiyatı 65 TL. Bunu YouTube'da görmüştüm adam shopierine yönlendirdi satın almayı düşünüyorum ancak YT yorumlarına baktığımda insanlar genel olarak ürünün ne zaman teslim edileceğini soruyor. Sizce alsam dolandırılır mıyım? (not: Satın alacağım 2 ürün var biri Valorant aim rehberi diğeri rastgele VP bir miktar VP)

Shopier ürünü satan yer değil, Paypal benzeri ödeme altyapısı kullanan ve alım-satım yapmanızı taksitlendirme seçenekleriyle sağlayan bir site. Soru shopierden ürün alınır mı değil, falanca kişisinden, satıcısından veya butiğinden ürün alınır mı olmalı anlayacağınız. Yani alacağınız şeyleri satan kişi güvenilirse vaadettiği şeyleri satıyorsa sorun yok.

Shopier ürünü satan yer değil, Paypal benzeri ödeme altyapısı kullanan ve alım-satım yapmanızı taksitlendirme seçenekleriyle sağlayan bir site. Soru shopierden ürün alınır mı değil, falanca kişisinden, satıcısından veya butiğinden ürün alınır mı olmalı anlayacağınız. Yani alacağınız şeyleri satan kişi güvenilirse vaadettiği şeyleri satıyorsa sorun yok.
yani alıyimmi ve alırsam dijital ürünü nereden teslim alabilirim?

yani alıyimmi ve alırsam dijital ürünü nereden teslim alabilirim?
Hocam dediğim gibi satıcıyla alakalı bir durum, valorant aim rehberi derken bana çok düzmece gibi geldi , diğer bahsettiğinizde oyun için VP de anladığım kadarıyla oyun içi harcadığınız bir para. Satın alımdan sonra mailinize gelir büyük ihtimal ya da site üzerinden gönderilir. Fakat VP satan zaten bir çok güvenilir site varken neden bir şahıstan alıyorsunuz ?

Hocam dediğim gibi satıcıyla alakalı bir durum, Valorant aim rehberi derken bana çok düzmece gibi geldi, diğer bahsettiğinizde oyun için VP de anladığım kadarıyla oyun içi harcadığınız bir para. Satın alımdan sonra mailinize gelir büyük ihtimal ya da site üzerinden gönderilir. Fakat VP satan zaten birçok güvenilir site varken neden bir şahıstan alıyorsunuz?

Sende çok haklısında 65 TL yani şans işi gibi ama adam göndermezse Shopier yardımcı oluyor mu ondan soruyorum

Geri
Yukarı