Shotcut güvenilir mi?

AyneX

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Shotcut'tan herhangi bir virüs bulaşma imkanı var mıdır? Ona göre kaldıracağım da.

4 aydır kullanıyorum ama bir sorun olmadı şu ana kadar

Dediğim gibi eğer bir sorun olmadıysa ve ekran kartı kullanımın yükselmediyse virüs olduğunu sanmıyorum ama iyi bir antivirüs ile tarayabilirsin önlem amaçlı.

Ben baya bi kullandım, hala da kullanıyorum. Eğer kendi orjinal sitesinden indirdiyseniz bir şey olmaz. Detaylı bilgi: shotcut.org

Ben bayağı bir kullandım, hala da kullanıyorum. Eğer kendi orijinal sitesinden indirdiyseniz bir şey olmaz.

Sağ olun fakat bir şey daha soracağım programı açtığımda güncelleme yapmak için tıklayın vs. diyor onları yapmam gerekli midir?

Uygulamanın kurulum dosyasını www.virustotal.com sitesine atarak virüs olup olmadığına bakabilirsiniz. Orijinal sitesinden indirdiyseniz sorun olmaz.

Güvenlidir.
Sağ olun fakat bir şey daha soracağım programı açtığımda güncelleme yapmak için tıklayın vs. diyor onları yapmam gerekli midir?
Daha istikrarlı, optimize ve yeni özellikler için gerekli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…