Recovery SHRP nedir?

"SHRP (also known as SkyHawk Recovery Project) is a TWRP-based Custom recovery fully themable, with several functions added."
"SHRP (SkyHawk Kurtarma Projesi olarak da bilinir), çeşitli işlevlerin eklendiği, tamamen temaya uygun TWRP tabanlı özel bir Android temel yazılımıdır."

Üretici yazılımı yerine telefona kurulan ve arayüz özelleştirmeleri sağlayan bir yazılım. İleri seviye kullanıcılar için, kendin pişir, kendin ye tarzında gelişmiş özellikler sunuyor.

Ancak Android custom ROM ve Recovery işlerinde genellikle XDA üzerinde popüler olanlardan şaşmamak gerekli. Bakmayı gerektirecek özel bir yanını göremedim SkyHawk'ın. Tema özelleştirme gibi şeyler ön planda duruyor ama bunlar için SHRP'ye gerek yok ki. Yani çok iyi yazılımlar var zaten. Ben özel bir özellik ve fark göremedim, belki de sayfalarında yazmıyordur ama ek bir yazılım açığı ve özel kullanım senaryosu vardır.

Varsa geliştiren ya da bilen elbette yazıp bilgi paylaşabilir. Ancak şu an için bir başka Android ROM projesi gibi duruyor.

Geri
Yukarı