Sicak Su Akmiyor

Teşekkür ederim desteğin için öncelikle!

Depozito vermedim, kira sözleşmesi yapmadım, elektrik, su ve doğalgaz ben açtırmadım, zaten açıktı, kirayı elden ödedim girdiğim hafta, yani iki hafta önce.

Normalde ev sahibi 700 liradan kiralayacakmış. Tayini bu kente çıkan bir öğretmen falan da ilgilenmiş. Arkadaş benim için pazarlık yapmış, 600 liraya indirmiş, 600 lira anlaştık kira ücreti olarak.

Mutfakta çeşme yoktu ben girdiğimde, ev sahibi çıktığında söküp götürmüş ilçeye, çünkü kiraya çıktıkları evdeki çeşme ufakmış, tencere sığmıyormuş. Banyoda fıskiye de yoktu. Dolayısıyla gittim çarşıya mutfak için çeşme ve banyo için fıskiye aldım. Giderken götürürüm.

Kombi için ise konu başlığında anlattığım sorun mevcut. Kışın petekleri açarım, banyoyu ise elektrikli şofbenle halledeceğim artık... Hatta attığı sms'i screenshot olarak atayım buraya:
WhatsApp Image 2018-10-16 at 9.49.54 Edit PM.jpg

Yani aslında eve geçilirken yapılması gereken birçok masraftan kurtarmışsınız, bu defalık görmezden de gelinebilir o yüzden.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı