Şiddetli karın ağrısı

Geçmiş olsun efendim

Ultrason ve röntgen aldılar, temizdi. Ağrım varken değil yokken aldılar ama.
Tamam hocam. Yakın zamanda tekrar bilgilendirmeye çalışacağım.
Bağırsak sendromu var demişlerdi.

İfadeler: T21
@Webcam kullanan insan Tamam hocam huzursuz bağırsak sendromu işte siz de İBS var. Bende de var sadece gaz yapıyor başka bir şey yok. Bu hastalık genetik bir şey ama kesinlikle kötü bir şey değil sadece arada sırada ağrıya yol açıyor. Kimi insanda gaz, kimi insanda ishal kiminde de karın ağrısı falan yapıyor detaylı bir şekilde araştırabilirsiniz.

Kesinlikle şunu almanızı öneririm. Trendyol, hepsiburada gibi yerlerden yorumları okuyun ne dediğimi anlarsınız.

İç hastalıkları muayene sonrası bağırsaklarda sorun varsa gastroentereloji gitmelisiniz.

Hocam yaşın kaç? Bir de gittiğin işte güm boyu ayakta mısın ya da sürekli oturuyor musun?
Ekim ayından beri çalışmıyorum. Eylül - Ekim arası da yarı okul yarı iş durumundayım. Ekim ayından beri okuyorum.
Hocam bende bazen günde 3 kez, bazen haftada 1 kez, bazen de aylarca yapmadığı oluyor ama.

Sinirsel bir kramp olabilir mi acaba? Bu gibi durumlarda da acilden ziyade özelde uzman bir doktora başvurmayı deneyin, gerisini çeşitli tetkik ve muayenelerle halledeceklerdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…