Sıfır Gainward GTX 1650 alınır mı?

Emre_77

Decapat

Bu ürün bu fiyata şuan alınır mı, daha ucuza sıfır daha iyi bir kart var mıdır şuan? Satıcının güvenilir olması önemli, amazon yada hepsiburada gibi. Fiyatlar her gün daha da yükseliyor. Ne düşünüyorsunuz? Ne kadar mantıklı?

Ayrıca ekran kartı fiyatları daha nereye kadar gidecek, tahminlerinizi sebepleriyle belirtebilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleme:

Bu ürün bu fiyata şuan alınır mı, daha ucuza sıfır daha iyi bir kart var mıdır şuan? Satıcının güvenilir olması önemli, amazon yada hepsiburada gibi. Fiyatlar her gün daha da yükseliyor. Ne düşünüyorsunuz? Ne kadar mantıklı?

Ayrıca ekran kartı fiyatları daha nereye kadar gidecek, tahminlerinizi sebepleriyle belirtebilirseniz çok sevinirim.
Ekran kartı fiyatlarına değil direkt olarak dolara bakmak lazım, dolar ne kadar yükselirse bilgisayar parçaları dahil neredeyse her şey de o kadar yükseliyor. Gainward markasını da ilk defa duydum.

GDDR5 alınmaz aynı fiyata GDDR6 varken.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GDDR5 alınmaz aynı fiyata GDDR6 varken.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ilanda gddr5 yazıyor ama gelecek ürün gddr6. O yüzden ondan yana bir sıkıntı yok. Bir de Hepsiburada peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunuyor.

Fiyat tavsiyen nedir dostum peki, ikinci elde cash para vermemiz lazım, burda 6 taksit, ilk taksidi de önümüzdeki ay başlıyor. Garantili ve sıfır ürün bir de.
Dolarda hiper artış var. Satıcılar buna bağlı olarak anlık güncelleme yapıyor. Dolar 10 civarına geri düşecektir. Faizler yüzünden artıyor şuan. Beklerim dersen bilemem ama ikinci elde tam fiyat bilmiyorum.

Gene de net 1000-2000 karın olur. Her ne kadar taksitli olsa da çok pahalı.

Geri
Yukarı