Satıldı Sıfır GTX 1660 Super

384710

Hectopat
2022 senesinin ekim ayında Trendyol sitesi üzerinden aldığım PNY çift fan 1660S kartım renk arızası sebebiyle Fransa PNY resmi yetkili servisine gitti ve önümüzdeki hafta bana sıfır yeni bir kart gönderilecek. Kartın 2 sene daha 2025 Ekim ayına kadar garantisi devam edecektir, PNY ekran kartına 3 sene garanti veriyor. Fiyat tekliflerinize açığım, sadece Ankara içi elden teslim edilir, Keçiören tarafları tercihimdir.

Kartın sıfırıyla değiştiğine dair PNY tarafından gelen kanıtlar ve faturayı alıcıya elden vereceğim.

Arkadaşın kartı satılmış zaten. Benim kart aylardır kutusunda duruyor arayan soran olmadı isterseniz satabilirim.

1660S için 8 Bin TL yazanı gördüm dün piyasa bunlara göre belirlenmiyor konuşacak çok şey var da, neyse.
3060'a 12 bin TL çekende var, piyasa için araştırırsın garantisine, kutusuna göre ortalama fiyat çıkartırsın, kartın üretimi durdurulduğu için sıfır fiyatları 7000 bandında.

Benimkisi de sıfır kapalı kutu, 2 sene garantiliydi, i5 10400F kasayla toplu 10 binden satış yaptım.

Sıfır kapalı kutu, resmi değişim belgeli karta 2500 teklif etmek biraz güldürdü, bu şekilde başka platformda başkasına teklif verin üzülebileceğiniz sözler söyleyebilir.

3060'a 12 bin TL çekende var, piyasa için araştırırsın garantisine, kutusuna göre ortalama fiyat çıkartırsın, kartın üretimi durdurulduğu için sıfır fiyatları 7000 bandında.

Benimkisi de sıfır kapalı kutu, 2 sene garantiliydi, i5 10400F kasayla toplu 10 binden satış yaptım.

Sıfır kapalı kutu, resmi değişim belgeli karta 2500 teklif etmek biraz güldürdü, bu şekilde başka platformda başkasına teklif verin üzülebileceğiniz sözler söyleyebilir.
Aynen kesin gülerler arkadaştan bugün aldım 2500 TL fiyata o fiyat abartanlar başka dünyada yaşıyorlar, kolay gelsin size. Adamlar 3 senelik 1660S'e utanmadan 6 bin TL istiyorlar gidersin sıfırını alırsın piyasayı bu tipler mi belirleyecek?

Aynen kesin gülerler arkadaştan bugün aldım 2500 TL fiyata o fiyat abartanlar başka dünyada yaşıyorlar, kolay gelsin size.
Sıfır kapalı kutu, 2 sene garantili kartı kesin 2500 TL'den almışsınızdır, hayırlı olsun size.

Bu arada benim kartın ilan fiyatı 4000 TL idi, teknobiyotik ilanı atılmış ne alakaysa, mahalle bilgisayarcısı 3500 teklif etmişti ilan açılır açılmaz, fakat kasama komple teklif gelince bütün sistemle sattım.

Yeni konular

Geri
Yukarı