Sıfır iPhone 7 nereden bulunur?

Merhaba sevgili arkadaşlar.

Uzun süreli Android kullanmaktan sıkıldığım için ve Android telefonlarda yaşadığım performans düşüşü beni iPhone almak için zorluyor gibi. Sıfır iPhone 7 nereden bulabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılar.

Üretimi durdu, sıfır olarak bulamazsınız.

Üretiminin durdurulmasından uzun bir süre geçen ürünlerin sıfırına kapalı kutu deniyor ve genelde çok uçuk fiyatlara satılıyorlar. Almanız anlamsız olur.

Onun dışında iPhone 7 günümüz için idare eder seviyesinde bir cihaz, beklentinizi çok yükseltmeyin. Hala iOS 15 alıyor orası ayrı ama yine de diğer arkadaşların dediği gibi nihayetinde 7 yıllık bir cihaz bu. Ben hala 7 kullanıyorum bu arada :D

Hocam iOS desteği kesildi, madem yeni telefon alacaksınız uzun süre (minimum 3 yıl) kullanacağınızı hesaba katarsak iPhone 7 yetersiz kalacak bu bariz ortada ya az daha koyun henüz desteği kesilmemiş iOS modeli alın ya da Android'den devam edin bence.

Merhaba sevgili arkadaşlar.

Uzun süreli Android kullanmaktan sıkıldığım için ve Android telefonlarda yaşadığım performans düşüşü beni iPhone almak için zorluyor gibi. Sıfır iPhone 7 nereden bulabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılar.

Bulamazsın. Diyelim ki buldun sana verecekleri fiyat 15-20kdir. Neredeyse 7 yaşını dolduracak cihaza bu parayı verecek misin?

Bulamazsın. Diyelim ki buldun sana verecekleri fiyat 15-20kdir. Neredeyse 7 yaşını dolduracak cihaza bu parayı verecek misin?

Hocam 17k ne biraz abartmadınızmı.

Hocam iOS desteği kesildi, madem yeni telefon alacaksınız uzun süre (minimum 3 yıl) kullanacağınızı hesaba katarsak iPhone 7 yetersiz kalacak bu bariz ortada ya az daha koyun henüz desteği kesilmemiş iOS modeli alın ya da Android'den devam edin bence.

Hocam şu anki cihazım iPhone 7'den daha iyi ama yazılımdan kaynaklı telefon kasım Kasım kasılıyor IOS'daki gibi performans alamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı