Sıfır iPhone 7 nereden bulunur?

Sıfır bulmanız imkansız. Sadece koleksiyon yapan birisi vardır o satar onu da 8-8+ parasına satar alınmaz zaten bu devirde.

Telefon çıkış fiyatının telefonun ikinci el pazarı 2 katına oldu hocam.

Üretimi durdu, sıfır olarak bulamazsınız.

Üretiminin durdurulmasından uzun bir süre geçen ürünlerin sıfırına kapalı kutu deniyor ve genelde çok uçuk fiyatlara satılıyorlar. Almanız anlamsız olur.

Onun dışında iPhone 7 günümüz için idare eder seviyesinde bir cihaz, beklentinizi çok yükseltmeyin. Hala iOS 15 alıyor orası ayrı ama yine de diğer arkadaşların dediği gibi nihayetinde 7 yıllık bir cihaz bu. Ben hala 7 kullanıyorum bu arada

Hocam iOS desteği kesildi, madem yeni telefon alacaksınız uzun süre (minimum 3 yıl) kullanacağınızı hesaba katarsak iPhone 7 yetersiz kalacak bu bariz ortada ya az daha koyun henüz desteği kesilmemiş iOS modeli alın ya da Android'den devam edin bence.

Bulamazsın. Diyelim ki buldun sana verecekleri fiyat 15-20kdir. Neredeyse 7 yaşını dolduracak cihaza bu parayı verecek misin?

Bulamazsın. Diyelim ki buldun sana verecekleri fiyat 15-20kdir. Neredeyse 7 yaşını dolduracak cihaza bu parayı verecek misin?

Hocam 17k ne biraz abartmadınızmı.

Hocam şu anki cihazım iPhone 7'den daha iyi ama yazılımdan kaynaklı telefon kasım Kasım kasılıyor IOS'daki gibi performans alamıyorum.

Hocam bütçen nedir? Ona göre bilen arkadaşlar telefon modeli önersinler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…