Sıfır iPhone SE 3 vs 2. el iPhone 11

cigerinyarasi

Femtopat
Yaklaşık 10k bütçem var. Sizce hangisi daha mantıklı? Batarya sağlığı %85 11'lere 11k istiyorlar. Sizce hangisi daha mantıklı? Küçük ekran benim için büyük bir problem değil, aksine büyük telefon pek sempatik gelmiyor bana.

Se batarya konusunda sizi 8 ay sonunda üzecektir. 11 almak mantıklı tercih olur bütçe yeterli ise.

Kullanan arkadaşlarım batarya konusunda çok şikayetçiler.

Arkadaşlarınız hangi nesil SE kullanıyor? YouTube testlerinde 3.nesil SE, 11 ile ekran süresinde başa baş gidiyor.

Hocam öncelikle SE 2. nesil için söylediğimi belirtmek isterim. Şu an için SE 3 hakkında herhangi bir kullanıcı tanımamakla birlikte, arkadaşımızın dediği gibi batarya konusunda üzeceği kanaatindeyim, fiyat konusunda tasarım olarak 2016 da kalmış bir cihaza bu fiyat gereksiz diye düşünüyorum, uzun vadede güncellik açısından SE daha fazla güncelleme alacak olsa da ben tercihimi büyük ekran, batarya, ve tasarım sebebiyle 11 öneriyorum. Günümüzde ki fiyatlar malum eğer bütçe yetmiyorsa SE de değerlendirelebilir.

SE batarya konusunda sizi 8 ay sonunda üzecektir. 11 almak mantıklı tercih olur bütçe yeterli ise.

Kullanan arkadaşlarım batarya konusunda çok şikayetçiler.

1 yıla kadar(süresini tam hatırlamıyorum 1 yıl olmayabilir) 500 tam şarj döngüsünü geçmezse ücretsiz batarya değişimi var IPhone'ların.

Yaklaşık 10k bütçem var. Sizce hangisi daha mantıklı? Batarya sağlığı %85 11'lere 11k istiyorlar. Sizce hangisi daha mantıklı? Küçük ekran benim için büyük bir problem değil, aksine büyük telefon pek sempatik gelmiyor bana.

11 temiz kullanılmış ise 11 almak tabii ki daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı