Sıfır monitörün kullanılıp kullanılmadığı nasıl anlaşılır?

Jibijeb

Hectopat
Hepsiburada'dan bir monitör aldım kutunun hiç açılmadığından emin değilim ki zaten bir koruması da olmuyor sanırsam böyle ürünlerin. Sıfır diye aldım fakat emin olamıyorum. Değişim ya da iade sonucu geri gelen ürünü bana göndermişler gibi bir his var içimde, kutu sıfır gibi değil çünkü.

Bunu anlamanın bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kutu bazen çizik veya hafif hasarlı olabilir depolama kaynaklı. Ancak asıl monitorde çizik varmı? Ya da monitörün parlak kısımlarında jelatin olur onlar sökülmüş mü?
Sıfır gibi duruyor ise sıfırdır. İkinci el olmaz ama birisinin beğenmeyip iade ettiği ürün olma ihtimali var. Bu monitörü 2. el kullanılmış ürün yapmaz ama.

Aynen soketlere bakılabilir. Telefonun flaşını yakıp heryerine bakın parmak izi vs var mı ordan da anlaşılır

Bir program vardı şuan adı aklıma gelmiyor. Monitör bilgilerini gösteren ve kaç saat çalıştığına dair.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı