Sıfır PS4 alınabilir mi?

İyi bir şekilde araştırın alacağınız yeri bence dediğim gibi biraz riskli.

Teknosa da 12 bin liraya Pro 1 TB görünüyor bunun 2. el olma ihtimali var mı?

12k ps4 vermek yerine, bazı ithalatçı garantili yerler PS5 i 13k ya satıyorlar. İlla PS 4 alıcam diyorsan ve güvenemiyorsan internetten almaya, teknosa gibi yerlere gidip sıfırını alabilirsin daha 2 gün önce gördüm hala satılıyordu.

PS 4 almak yerine yeni nesil bir konsol almaya çalısın veya PC almak için para biriktirin çünkü PS4 tekin exculusive oyunlar PC bir iki sene içinde gelir.
Hocam bir iki sene içinde gelmesi kesin değil hiç bir oyunun, Xbox değil ki bu, oyun çıktığı gibi hemen pc ye gelsin, gelse dahi tüm spoilerı yedikten sonra oyunu oynamanın anlamı kalmaz, paran varsa alıcaksın playstationu oyun çıktığı gibi de oynıcaksın.

Son düzenleme:
12K PS4 vermek yerine, bazı ithalatçı garantili yerler PS5'i 13K ya satıyorlar. İlla PS 4 alacağım diyorsan ve güvenemiyorsan internetten almaya, Teknosa gibi yerlere gidip sıfırını alabilirsin daha 2 gün önce gördüm hala satılıyordu.

Hocam bir iki sene içinde gelmesi kesin değil hiçbir oyunun, Xbox değil ki bu, oyun çıktığı gibi hemen PC'ye gelsin, gelse dahi tüm spoilerı yedikten sonra oyunu oynamanın anlamı kalmaz, paran varsa alacaksın PlayStation'u oyun çıktığı gibi de oynıcaksın.

Katılıyorum.

12K PS4 vermek yerine, bazı ithalatçı garantili yerler PS5'i 13K ya satıyorlar. İlla PS 4 alacağım diyorsan ve güvenemiyorsan internetten almaya, Teknosa gibi yerlere gidip sıfırını alabilirsin daha 2 gün önce gördüm hala satılıyordu.

Hocam bir iki sene içinde gelmesi kesin değil hiçbir oyunun, Xbox değil ki bu, oyun çıktığı gibi hemen PC'ye gelsin, gelse dahi tüm spoilerı yedikten sonra oyunu oynamanın anlamı kalmaz, paran varsa alacaksın PlayStation'u oyun çıktığı gibi de oynıcaksın.

Zaten PS 4 almak daha da mantıksız yeni nesil bir konsol almayi düşünlüose matıklı ama PS 4 para vermek yerine biraza bekleyip iyi ve büyük oyunların PC çıkmadını beklemek daha mantıklı.

Zaten PS 4 almak daha da mantıksız yeni nesil bir konsol almayi düşünlüose matıklı ama PS 4 para vermek yerine biraza bekleyip iyi ve büyük oyunların PC çıkmadını beklemek daha mantıklı.
Sanırım Sony de çalışıyorsun ve tüm PS exclusive oyunların pc ye çıkacağına eminsin. Ayrıca bende PS5 almasının daha mantıklı olduğunu söyledim, eğer yeni nesilden kastın Xbox falansa hiç bulaşmayıp PS4 alması daha mantıklı, Xbox da ki hemen hemen tüm oyunlar zaten pc de var neden Xbox alsın ki? asıl o zaman mantıksız olur.

Geri
Yukarı