Sıfır PS4 nerede bulunur?

egedu2

Hectopat
Arkadaşlar 0 bir PlayStation 4 almak istiyorum taksit olması için 2.el olması imkansız. Bütçem 12000 TL o Xbox Series S, Xbox One X ya da özellikle PlayStation 4 istiyorum. 0 nereden alabilirim 1-2 tane link buldum ama yorumlarına pek güvenemedim bir atayım yine de.
Sony PlayStation 4 PS4 Slim 500 GB oyun konsolu.

Sıfır PS 4 bulman imkansız üretimi durdurdu illaki az çok kullanılmıştır ve PS 4 artık alınmaz onun yerine güncel yeni nesil konsol Series S almak çok daha mantıklı bütçeyi 1 k daha arttır ve bu sıfır Series S'i al hem ekstra kol almana gerek yok 2 kol geliyor sadece şarjlı pil ve pil şarj edici alacaksınız hem GTA 6 da oynarsınız en büyük avantajlarından biri bu.
Buyurun link:Microsoft Xbox Series S 512 Gb Ssd Oyun Konsolu (İthalatçı Garantili) Fiyatları ve Özellikleri

Arkadaşlar 0 bir PlayStation 4 almak istiyorum taksit olması için 2.el olması imkansız. Bütçem 12000 TL o Xbox Series S, Xbox One X ya da özellikle PlayStation 4 istiyorum. 0 nereden alabilirim 1-2 tane link buldum ama yorumlarına pek güvenemedim bir atayım yine de.
Sony PlayStation 4 PS4 Slim 500 GB oyun konsolu.

Sıfır PS 4 almak yerine Series S alman daha iyi olur.

Geri
Yukarı