Sıfır Samsung monitör mü yoksa ikinci el AOC, ASUS mu?

omerfaruk368

Kilopat
Daha fazla  
Kısıtlı bütçem var 2000 TL'nin üzerine çıkamıyorum ikinci el AOC 24G2U veya ASUS VG249Q mu yoksa 0 bu monitörü almak mı daha mantıklı? İkinci el olan ürünler de garantili ürünler ama içim yine de rahat etmiyor uğraştırır gibisinden.
Ürün linki: Samsung Lc24rg50fqrxuf 24
Başka önerilere de açığım oynadığım tek oyun LoL çok büyük beklentilerim yok estetik dursun yeter, bir önceki monitörüm yaklaşık 12 yıllık Philips bütçenin çok üstüne çıkmadan da öneri alabilirim.

Kısıtlı bütçem var 2000 TL'nin üzerine çıkamıyorum ikinci el AOC 24G2U veya ASUS VG249Q mu yoksa 0 bu monitörü almak mı daha mantıklı? İkinci el olan ürünler de garantili ürünler ama içim yine de rahat etmiyor uğraştırır gibisinden.
Ürün linki: Samsung Lc24rg50fqrxuf 24
Başka önerilere de açığım oynadığım tek oyun LoL çok büyük beklentilerim yok estetik dursun yeter, bir önceki monitörüm yaklaşık 12 yıllık Philips bütçenin çok üstüne çıkmadan da öneri alabilirim.

Hocam Samsung olan 4ms. Sağlam 1ms AOC bulursanız sizin için daha iyi.

2.el Aoc buldum hiç dikkat çekmeyen bir adet ölü pikseli varmış ve ürün 1.5 sene daha garantili sizce 0 almak mı yoksa bu mu gerçekten çok kararsızım tekrar söylediğim gibi bana çok sıkıntı çıkarmasın yeter. Oynadığım tek oyun lol mükemmel grafik beklentilerine girmiyorum.

2.el AOC buldum hiç dikkat çekmeyen bir adet ölü pikseli varmış ve ürün 1.5 sene daha garantili sizce 0 almak mı yoksa bu mu gerçekten çok kararsızım tekrar söylediğim gibi bana çok sıkıntı çıkarmasın yeter. Oynadığım tek oyun LoL mükemmel grafik beklentilerine girmiyorum.

Ölü pixeli varsa alma. 2-3 ay sonra o büyüyecek elinde kalacak. Gözünle görmüyorsan alma hocam. Fiyat konusunda bir şey diyemem. Şehrinde gidip görebileceğin deneyebileceğin monitörlere bak 2. el almayı düşünürsen.

2.el Aoc buldum hiç dikkat çekmeyen bir adet ölü pikseli varmış ve ürün 1.5 sene daha garantili sizce 0 almak mı yoksa bu mu gerçekten çok kararsızım tekrar söylediğim gibi bana çok sıkıntı çıkarmasın yeter. Oynadığım tek oyun lol mükemmel grafik beklentilerine girmiyorum.
İkinci elde risk var ama eğer temiz çıkarsa alacağınız sıfır monitörden daha güzel bir deneyim elde edersiniz. 1.5 sene garantili olması iyi deneyip alabiliyorsanız alınır bence.
24G2U değil mi 1.5 sene garantili olan?

İkinci elde risk var ama eğer temiz çıkarsa alacağınız sıfır monitörden daha güzel bir deneyim elde edersiniz. 1.5 sene garantili olması iyi deneyip alabiliyorsanız alınır bence.
24G2U değil mi 1.5 sene garantili olan?
Evet dediğiniz model
Ölü pixeli varsa alma. 2-3 ay sonra o büyüyecek elinde kalacak. Gözünle görmüyorsan alma hocam. Fiyat konusunda bir şey diyemem. Şehrinde gidip görebileceğin deneyebileceğin monitörlere bak 2. el almayı düşünürsen.
Aylardır o şekil kullanıyormuş kullanan gidip test etme imkanım var sıkıntı değil garantili cihaz büyüme gibi bir şey oluyor mu ? Sahibi üşendiğinden garantiye vermemiş yani ben alsam sıkıntı çıkardığında versem olmaz mı garantiye
Şu monitörün gözünü seveyim 😂 yıllar oldu yeni bozuldu. İşlerimi laptoptan hallediyorum zaten masaüstünde çok arada lol oynuyorum o yüzden çok bütçe ayırmak istemiyorum sıfır başka öneriniz varsa önerebilirsiniz ikinci el de mantıklı geliyor kararsızlık kötü :(

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    153,7 KB · Görüntüleme: 72
Evet dediğiniz model.

Aylardır o şekil kullanıyormuş kullanan gidip test etme imkanım var sıkıntı değil garantili cihaz büyüme gibi bir şey oluyor mu? Sahibi üşendiğinden garantiye vermemiş yani ben alsam sıkıntı çıkardığında versem olmaz mı garantiye.
Şu monitörün gözünü seveyim 😂 yıllar oldu yeni bozuldu. İşlerimi laptoptan hallediyorum zaten masaüstünde çok arada LoL oynuyorum o yüzden çok bütçe ayırmak istemiyorum sıfır başka öneriniz varsa önerebilirsiniz ikinci el de mantıklı geliyor kararsızlık kötü :(

Ölü pixel büyüyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı