Sıfır telefonda fotoğraf çıktı

dlasny

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonu kaçak aldım. 1 ay önce dükkanın içinde 1 fotoğraf çekilmiş buna da dosyaları kurcaladığımda bulabildim. Adama söylediğimde ise bana birçok farklı müşterinin geldiğini ve telefonu dükkanın içinde denediğini söylüyor ne yapsam kararsız kaldım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar telefonu kaçak aldım. 1 ay önce dükkanın içinde 1 fotoğraf çekilmiş buna da dosyaları kurcaladığımda bulabildim. Adama söylediğimde ise bana birçok farklı müşterinin geldiğini ve telefonu dükkanın içinde denediğini söylüyor ne yapsam kararsız kaldım?

Hocam kaçak telefon olduğu için yapabileceğin pek bir şey yok zaten. Sıkıntı vs. yoksa telefonda kullanın gitsin.

Birçok müşteri denediyse telefon nasıl sıfır oluyor? Benim bildiğim telefon kutudan çıktığı an 2. ele düşüyor.

Geri
Yukarı