Sıfırdan kurulum yapmadan C diskindeki oyunu D diskine aktarmak

karul

Decapat
Yeni bir hard disk aldım. League of Legends'ı sıfırdan kurmadan temiz bir şekilde nasıl aktarabilirim? Program veya yöntem önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler. İyi sosyaller.

Yeni bir hard disk aldım. League of Legends'ı sıfırdan kurmadan temiz bir şekilde nasıl aktarabilirim? Program veya yöntem önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler. İyi sosyaller.

Direkt olarak C:\riot Games bu klasöre git içinde LoL'ün klasörü olduğunu göreceksin direk onu tutup D diskine at daha sonra oyunu açmaya çalış eğer yüklemeye çalışırsa sana dosya konumunu soracaktır altta zaten kurulu butonu olur ona bas. İşlem tamam.

AOMEI Partition Assistant | Partition Manager Software for Windows PC and Server YouTube'da var anlatımları. HDD'den başka bir HDD'ye bölüm aktarımını sağlar.

Direkt olarak C:\riot Games bu klasöre git içinde LoL'ün klasörü olduğunu göreceksin direk onu tutup D diskine at daha sonra oyunu açmaya çalış eğer yüklemeye çalışırsa sana dosya konumunu soracaktır altta zaten kurulu butonu olur ona bas. İşlem tamam.

Aşağıdakini yapamazsam yukarıdakini deneyeceğim. Teşekkürler.

Edit: Riot Games klasörünü D'ye taşıyıp Riot Client ve League of Legends kısayol konumlarındaki C: Kısmını D:'ye çevirdim oldu.

Geri
Yukarı