Şifre yöneticisi önerisi

Şifre çalınması olmaz değil mi?
Bitwarden'ın kendisi tarafından mı? Sanmıyorum. Açık kaynak kodlu bir program. "Master pass"inizi kendilerinin bile göremediklerini söylüyorlar, o yüzden unutulması durumunda bir şey yapamıyorlar. İki adımlı doğrulamayı da açarsınız ek güvenlik sağlamış olursunuz.

Yıllarca lastpass kullandım. Sonrasında adamları birileri patlatınca ücretsiz ve harika özellikleri olan bitwarden'a geçtim. 2 yıldır severek kullanıyorum.

Kesinlikle öneririm.

Su an da Kaspersky Password Manager kullanıyorum, ve bayağı memnunum zayıf veya kopya sifreler konusunda uyarıyor ve stabil çalışıyor. Bitwarden, lastpass de oneririm.

Bitwarden şifre yöneticisi olarak iyidir. Ekosistem takılıyorsanız ve cihazlarınıza erişime dikkat ediyorsanız ekosisteme uygun da seçilebilir, Microsoft Authenticator ya da Google gibi.

Bitwarden şifre yöneticisi olarak iyidir. Ekosistem takılıyorsanız ve cihazlarınıza erişime dikkat ediyorsanız ekosisteme uygun da seçilebilir, Microsoft Authenticator ya da Google gibi.
Authenticator'ler 2FA açtığınız siteler için geçerli oluyor. Şifre Yöneticisi ile Authenticator arasında fark var diye biliyorum.

Geri
Yukarı