Şifreli RAR dosyasının şifresi çözülemiyor

k_carmZ

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Merhaba. Bende laptop vardı onda önemli dosyalarımı bir RAR dosyasının içine koyup RAR'ı şifrelemiştim. Ardından o RAR dosyasını taşınabilir diskime aktardım ve yakın zamanda yeni masaüstü sisteme geçiş yaptım. Taşınabilir diskimden o şifreli RAR dosyasını masaüstü bilgisayarıma aktardım ancak RAR dosyasını hiçbir şekilde açamıyorum. Ekte görüntülenen hata mesajını veriyor. RAR dosyasının şifresini biliyorum ancak çift tıkladığımda şifre sormadan direkt bu hatayı veriyor.

1700584953865.png

Bu RAR dosyasını herhangi bir yere aktarmayı denediğimde ise aşağıda görünen hatayı veriyor.

1700584997961.png

Bu sorunu nasıl çözerim? Kullanıcıya izin vermeyi falan denedim ancak işe yaramadı. İzinleri kurcalamadan ARDA\mythi yerine Administrator, Everyone yazdığı falan da olmuştu. Windows'u OEM key satın alıp etkinleştirdim onunla bir bağlantısı olabilir mi bu iznin işe yaramaması hakkında? Şimdiden teşekkürler.

Durumu biraz araştırdım sen sadece klasörü WinRAR ile sıkıştırıp şifrelememişsin aynı zamanda bilgisalardaki diğer kullanıcıların veya başka bilgisayarda açılmaması için Windows içinden de dosyayı şifrelemişsin.

Eski leptobuna format atmadıysan sadece onda açabilirsin.

Durumu biraz araştırdım sen sadece klasörü WinRAR ile sıkıştırıp şifrelememişsin aynı zamanda bilgisalardaki diğer kullanıcıların veya başka bilgisayarda açılmaması için Windows içinden de dosyayı şifrelemişsin.

Eski leptobuna format atmadıysan sadece onda açabilirsin.
Maalesef formatladım, freedos o laptop şu an. Hiç başka yöntemi yok mu ya kurtaramam mı dosyaları?

Yeni konular

Geri
Yukarı