Şifresi unutulan iPad kurtarılabilir mi?

ATA 1881

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar 3-4 yıldır iPad 2'mi kullanmıyordum bir köşede duruyordu. E-mail ve şifresini hatırlamıyorum. Bilgisayara bağlayarak sıfırlamayı denedim her şekilde şifre soruyor. Nasıl kurtarılabilir bu tablet?

Son düzenleyen: Moderatör:
iCloud var mı?

Bende bir kere unuttum iPad Air yetkili yardım merkezini aradık hallettiler ama sizin olduğunu kanıtlamanız lazım yoksa yardımcı olamazlar.

Arkadaşlar 3-4 yıldır iPad 2'mi kullanmıyordum bir köşede duruyordu. E-mail ve şifresini hatırlamıyorum. Bilgisayara bağlayarak sıfırlamayı denedim her şekilde şifre soruyor. Nasıl kurtarılabilir bu tablet?

Bende bir kere unuttum iPad Air yetkili yardım merkezini aradık hallettiler ama sizin olduğunu kanıtlamanız lazım yoksa yardımcı olamazlar.

iCloud var mı?

Dostum Apple desteğe başvurdum. En son seri no girmemi istedi girdim ve sizi arıyacağız dedi. 1 dk sonra aradılar cihazın faturası lazım dediler. Ama bu ipad babama işyerinden hediye verilmişti birçok çalışanada hediye vermişler. Evde kutusu duruyor belki fatura yada sahiplik belgesi çıkar içinden. Belge çıkmazsa malesef yapılacak birşey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı