Şifresi unutulan Steam hesabı nasıl kurtarılır?

chary

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar hesabın sadece ID'sini biliyorum kayıtlı telefon yok kayıtlı maili ise Steam sadece baş harfini gösteriyor diğer harfler yıldız şeklinde o yüzden bende bulamıyorum desteğe hesabın şu anki adını hangi Steam sayfası olduğunu arkadaşlarının güncel kullandığım hesapla aynı olduğunu fotoğrafla attım fakat kullanılan e postalardan birini istiyoruz diyor. İyide ben e-postayı hatırlasam zaten desteğe ihtiyaç olmadan şifreyi yenileyebilirim. Başına gelenler veya bilgi sahibi olanlar cevap verirse sevinirim iyi günler.

E-posta yok telefon yok başka nasıl kurtarabilirsin ki? Elinde oyun faturaları var ise belki onlardan kurtarabilirsin. Steam uygulamasında kurtarma kodu oluyordu eğer onu alıp bir yere yazdıysan kurtarabilirsin. Kanıt sunman lazım.

Arkadaşlar hesabın sadece ID'sini biliyorum kayıtlı telefon yok kayıtlı maili ise Steam sadece baş harfini gösteriyor diğer harfler yıldız şeklinde o yüzden bende bulamıyorum desteğe hesabın şu anki adını hangi Steam sayfası olduğunu arkadaşlarının güncel kullandığım hesapla aynı olduğunu fotoğrafla attım fakat kullanılan e postalardan birini istiyoruz diyor. İyide ben e-postayı hatırlasam zaten desteğe ihtiyaç olmadan şifreyi yenileyebilirim. Başına gelenler veya bilgi sahibi olanlar cevap verirse sevinirim iyi günler.

Kayıtlı epostayı kurtarmaya çalışın.

Bu mantıkta herhangi bir steam hesabına benim diyebilirsiniz. Şifre yok telefon yok mail yok. En iyi ihtimal oyun aldığınız kartı-faturayı vs iletebilirsiniz ama benim gözümde bu da ispat değil.

Aynı durumu bende yaşadım abim unutmuştu hesabı kullancı adı vardı sadece benden Steam da kullanmış oldum ilk kredi kartını istediler sonra hesabı geri alabildim. 2 hafta filan sürdü.

Yeni konular

Geri
Yukarı